Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Matt RS125!
Csütörtök hozom el a gépállatot... Hétfőre be van íratva 500as szervízre /hamarabb nem lehetett /, keddre belerakom az 1500at :)
mindenesetre akkor az a szimering nem egy vagyon
nem tom mennyi árban itt multkor ezen már összevesztünk mert van aki 800 ft-okról beszélt sajnos nem tom
Köszi!
Kérdezek még:Gumi is kellene idővel előre illetve a váltónál a szimeringet kell cserélni mert reggelre van pár csepp a moci alatt:(
Ezek kb.?
nagyobb sikerrel járhatsz ha agip kútnál próbálod beszerezni...
Agip speed 2T
2800ft
Konkrét típust is tudnál ajánlani?Nem bánnám ha olyat ami benzinkúton is kapható..
Kb.árat is megköszönném
Fizikai-kémiai tulajdonságok

* Viszkozitás 40°C-on: 43,16 mm2/s
* Viszkozitás 100°C-on: 7,64 mm2/s
* Viszkozitási index: 154
* Dermedéspont: –51°C
* Lobbanáspont: 76°C
* Szulfáthamu tartalom: max. 0,12 súly%

Ezerszer leirtam mar minden olaj jobb annal a szarnal.Castrol csak a747et meg k997et tudja csinalni ami miatt regen a castrol jo volt es ma is a legjobbjai.Mara ez elmult buzi felkapott,divatmarka lett.Egy "szintetikus" olaj ami kokszol hat arra nincs mit mondanom no commenten kivul.Majdcsak minden gyarto ilyen kategoriaju olaja merfeldokkel jobb,nem utolso sorban olcsobb is.Ha meg nekem nem hiszel akkor nezzel egy olajtablat letoltheto mindenhonnan es csak a puszta szaraz adatokat vesd ossze,az is magaert beszel.

Arra azert kivancsi lennek a tts es r2 kozott mi a kulonbseg mert en ugy vettem eszre hogy ugyan azon takony ket kulonbozo dobozban.

Agip,Igol,Elf,Motul akarmit csak ne azt a kotvadekot,ha mar annyira ragaszkodtok ahoz a kenyszerolajozashoz.
mikor jön meg a kis kedvenced? :)
2t motorolajból csakis és kizárólag szintetikusat! Castrol R2 szerintem jó...
AF1 be milyen olajat vegyek?
Tud valaki segíteni?
Hello!
Nem tudja valaki,hogy mennyi egy RS50,80 komplett motorblokk

Kössz!
Mi lenne ha nem raknád be ugyanazt a szöveget 28 topicba? arra való az üzenőfal
Mocicsere?Valaki?
Asus A8N SLI Alaplap AMD 4200 X2 Processor 2x512 DDR Ram (Dual Chanel) MSI 7600GT 256MB VGA Samsung 80GB Sata2 Hdd Maxtor 40GB Sata Hdd LG Combo Drive Asus DVD- RW Fekete Scorpio ház Fekete Rack Fekete Logitech optikai egér Samsung multimediás billentyűzet Acer 17""Monitor Minden alkatrészre még minimum fél év Garancia!
neked mennyi idő alatt jött meg???
(nekem garanciában már 1,5 hónapja hozzák)
Kezdem utálni a DIGÓ cuccokat!!!!!
(a motoromat is már 2 hete szervizelik, pedig csak egy kibaszott szimmeringet kell cserélni....., de nem jön meg az alkatrész!)
cső utángyártott vagy a gyári tükört kérdezed?
Csá all!!!
Nem tudja megmondani vki ,hogy mennyibe kerül 2 visszapillantó RS50-hez?
Gyári kipufogóm van! Csak az elözö tulaj szétvágatta az elejét meg a hátulját is a kipuffnak! hogy aztán kiszedtek e belöle v.mit vagy nem azt nemtom! Amúgy igen elég mély hangja van!
Nincs is rá jogsid :))))))
Rs ata miyen hangja van a kipuffodnak? Durvább meg hangosabb mint a gyári???
Rohaadt jó az a Kushitani ruha!

Én spirált az apriliától rendeltem és azt hiszem nincs különösebb eltérés az árban...
Kmóra spirált Italmondonál tudsz rendelni! Italmondo.hu! Az a sárga-fekete moci ott lenn az nem is RS hanem AF-1 Futura!
baszdki még 1 hét és meglesz az új RS!!!! nem tom hogy bírom ki...
ha meglesz le se szállok róla