Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de majd nyáron aztmondta dc ha elviszem hozzá okosítunk rajta szal lehet nem lesz szkség cserélgetésre :) csak szerelési ingerem van meg bassza az agyam h nem gyári de hallgatok az okos szóra egyenlőre :)
csere
Kicsitt off,de leírom hogy húzzam Matt száját... A 125ös Rxemben(amit vasárnap hoztunk el ) Rotax 123( az az SZÁZHUSZONMÁROM)-as blokk van benne én 130at mentem vele,de a hátsó lánckerék brutális.... amásik meg hogy előző gazdinál lett cserélve a gyújtás,a tilisztor rész asszem,azelőtt kiló60at vitte,azt mondta a csóka. De terepen elég a 130...
Nos,akkor ha esetleg valaki dúrva számítógépet akar magának...akkor keressen meg!
Jó motorikusnam meg egyéb kiseb hejeken biztos van eltérés de ha majd megnézitek 1más memelt valahol a 2-öt akor felfog tünni a hasonlóság.Én is scak most vettem észre miután látam mind a 2-öt közelről sőt az 1-ik az enyém
Az más tászta!az má 1000-res gép vazze.A lámpákat igyekeztek hasonlóra csinálni és külömbözik a hátsö lengőkar!Ez a két dolog a legszembetűnöbb meg hát nem Derbi van ráirva hanem Aprilia.
jó csak nézd meg az RSV-t. vagy azt is a derbiről másolták?
Hát jo a hátsó lengőkar okés!De figy ha megnézed a hátsü élsnél az idom is ojan anyi hogy vágtak bele 1 kis lyukat a Derbi meg nem.Az idomokat elöl a lámpánál ugyan úgy csinálták meg mindt a Derbinél.Az indexe a RS-nek elől hátul ugyan az mint a Derbinek hátul csak a derbi legalab elől a tükörbe tette.
Hallod öcsém nem basztatás de te sztem
elestél ha ezt a gépet odaadnád azért a lelakott
AF1 ért .Szerintem várj még 1 picit a motorvásárlással ,és ne menj bele
ilyen ,,üzletekbe"...

nah csá
és mindenkinek jó motorozást!!!
semmi köze a derbihez.....
nézd meg jobban.. tény hogy hasonlítanak, de az hogy koppincs az túlzás...
inkább RSV koppincs az RS mint Derbi...
mellesleg sztem a Derbi gagyibb, nézd csak meg pl a hátsó lengőkart... nekem nem kéne :)

viva RS125
Ma voltam Csiki-Bege Plázába!Nah volt ott 1 új RS 125.Hát mot nem azé de szépen lekoppintoták a Derbi DPR-t.Rengeteg dolog megegyezik leszámitva a két legfontosab dolgot nem tükörben van az index és nem az ülés alat van a kipu.Most nem fikázni akarom de ahoz képest hogy az Aprilia mien nagy márka(A Derbi se kicsi) sz.tem joban is megoldhaták volna a dolgot mint hogy 1 másik motort lemásolnak kseb változtatásokkal.Joh tom van rengeteg moci ami meg1ezik még is két külömböző gyártó de hát ezek még csak 125-ösök még se kéne már náluk is bevezetni ezt a dolgot Amúgy meg nem rosz a gép csak hát kihozhatak volna valami másmilyen alakú vagy formailag más milyen mocit de mind1.
Basszus...De eladni nehéz kp-re ezt a gépet!A moci meg sürgősen kellene...
meg 7600GP ááááááááá nem vagy normális ember
X2-es 4200 es procit neh odaadd hüye vagy???
Nos,nemtudom.Asszem jó,hogy megkérdeztelek benneteket mert nekem alapvetően tetszett a moci...De mint már említettem én nem értek hozzá és ti meg asszem nem rosszindulatból mondjátok amit mondtatok eddig!Szóval köszönöm

Asus A8N SLI Alaplap
ADM X2 4200 Proci
Arctic Freezer 64 Pro hűtő
2x512ddr 400 ram
MSI NX 7600GT Vga
Samsung 80GB SATA Hdd
Maxtor 40GB Sata Hdd
1.44 Fdd
LG Combo Drive
Asus DVD RW
Feket Scorpio ház+400W táp
Fekete Rack
Logitech optikai egér(Fekete)
Samsung multimédiás bill.
HP 1730 multimédiás TFT moncsi

Ezt adtam volna érte..Nem olcsó gép..
Viszont így nem lesz mocim mert más meg nem akar cserélni
Én azért az AF1-ért adnék kb. egy 486-os Commondor ,,számcsit".
De te tudod
Hát várok, hogy érkezzen az apriliához... remélem még ezen a héten. úgy vettem észre h kb 10 centis lett a holtjáték és nem tudtam 1esből 2esbe váltani..... mindezt a szentendrei úton....
azt sem tudom hogy fogom még megcsinálni
a számítógéped cseréled a motorra???? hogy fogsz utána fórumozni és tanácsot kérni ha elromlik a moci és nem lesz géped............... gondold meg!!!
Ne vedd meg erre a motorra rossz ránézni nincs valami jo szőrben............

A háttérből ítélve biztos...
Az a helyzet,hogy a számítógépem cserélem rá és más ajánlatot egyenlőre nem kaptam
hogy áll a kuplungod???
És túrázás közbe egyszercsak elszakadt, vagy nehezen tudtál váltani mert nem emelt ki vagy hogy történt??? hogy vitted haza a motort?
ez a kép hol készült, mi ez a szántóföld?
szerintem ennyire régi gépet ne vegyél, az ujakkal is van elég gond, hát még egy ilyennel!
sztem kepekbol is kiderul nincs tul fenyes allapotban, de azert lehet rajta menni. rallyt rendeznek rajta autoknak se tul jo de elkuszkodnek rajta :)
miért?

amúgy ezen amit beszúrtál isszonyat tré hátsó gumi van, ilyen volt a Futurámon is... nem kopik de nem is tapad :(