Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd lehet h kell, majd szólok. a vágással nem lenne gond azt megtom oldani.
michelin pilot slickem van gp gumi,majd kattintok képet róla 4e/stück ha nem vágva kell
na azt tom h rámegy az első felnire normálisan, szomszédomén is olyan méretű van. milyeneid vannak és mien árba?
120as az megfogja a 25ös motort
nekem van 120/60as slickem,nem is kevés
hát szétnézek bátsziéknál majd, állítólag nekik van ilyen méret ha nem lesz akkor nemtom és 110/70 vagy 120/60as méretű slick létezik? 120/70ről tudok csak :S
akkor mondom az sp kategóriát... ott sincs gané polini hanem gyári henger van szétreszelve
olyan méretű slick nagyon ritka vegyél inkább d208gp-t valami aprilia kupástól az nagyonjó cucc
Itt mindenki a motogp-vel jön az egy teljesen más világ ja és legtöbb kétütemű sportgépbe Polinit szoktak rakni na meg a motogp a teljesen gyári rotax hengerrel mennek ugye?
Na mindegy
jo motorozást mindenkinek
pirelli dragon előnyben
nincs vkinek 150/60as slick-e eladó? kb 90%os...
akkor a gpbe mért nem a híres polinikkel szaladgálnak ha olyan űberkirály?
kössz az infot propuls
Itt mimegy már megint
Miről beszélsz? Forgalmiba tuti nincs annyi, de kétlem h egyáltalán a motorodba is lenne 35-40le.
Marha egyszerű...
pl.: a 40LE osztod 1,36-al = 29,41kw~ dúrván 29.5 vagy 30kw-at a forgalmi szerint, amivel hivatalosan, csak nagy A-val vezethetnéd mivel az Akor. is csak 25kw-ig van De az a tapasztalat, hogy elég ha 125-ös a motor... a kw-at annyira nem érdekli őket.
Tyt: ha 35 és 40 paci között van?
mondjuk a telesonkáról még eszembe jutott a telesport is régen... na jó asszem tényleg agyhalál van itt:)
nekem is vannak iyen szavaim pl: nálatok sincsenek nimbostratusok most? (értsd felhő - bár ez nem oyan nehéz:)
én asszem haza is megyek most mert megártott ez a hét, egyre nagyobb hüye leszek
helyes
ebből annyit értettem h sonka...
telesonkás főtengely,más membrán emelt komp.viszony,rotoros gyujtás,nagyobb karburátor,jobb hűtés,természetesen hozzá hangolt kipufogó,fokolt henger,ésatöbbi ésatöbbi
nekem nemsokat, mert még életembe nem nyúltam hozzá hengerhez. Nem is tudnék.
Hello
Kezedjük ott hogy mit jelet nálatok a szétreszelés szó?