Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah
( amúgy te meg MSN-en sz*rsz a fejemre :S )
szerintem már megszokta
Tyt ki fog akadni
nincs benne fos elektronika, "07-esbe má nincs... a "06os modellekig volt... nekemsevolt így vele semmi gondom...
msn-re vegyé má fel: csongi@citromail.hu
ahham... szóval téged szoktalak látni gödöllőn.... oda járok suliba és láttalak már párszor
SZOMSZÉD! Ahogy meglessz a gép szójjááá ám, megyünk egy karikát!
kerepesen (pest megye, gödöllő mellett)
Hello
Merre laksz?
Mert én már gondolkodok egy videoban és ahhoz sok RS kellene
pesten a hold utcába, ők az importőrk a dunakeszi üzlettel. én amúgy kerepesen lakok
van aki csapatott már együtt, de eléggé szét vagyunk szórva az országban.. jó lenne összehozni 1szer valami nagyobb talit!

melyik szalonban vetted?
fehér
elvileg ma mentünk volna érte csak az okmányiroda megúnta a dolgot és csak hétfőn lesz.... szoktatok együtt motorozgatni?
Danner!
milyen színű lesz? amúgy grat hozzá..
fos elektronika van benne,szokj hozzá :)


Dadis, jó az ha van, mi pl sűrűn használjuk
hello mindenki!
A napokban én is boldog tulajdonosa leszek egy RS125-nek elvileg hétfőn vagy maximum kedden mehetek átvenni a motort, már nagyon vároom kicsit visszaolvasgattam a fórumon és láttam h jopáran vagytok... van valami hasznos tanácsotok a bejáratással kapcsolatban? szoktatok közösen csapatni? üdv dani
hasznos dolog, hátsó lábtartó
pontosabban elvileg már van.
nem, csak elhagytam. leértem a szerpentinről, megállok,verre látom h nincs:) de majd lesz:)
Megint fikkantál?
én már a pilisben megszabadultam tőle 3hete
Ha van valakinek rs125re hátsó lábtartó és meg akar szabadulni tőle, akkor az szóljon ! Köszz
de ebből azt érzed igazán,ami kimegy a kerékre,a segged alá az a lényeg...
ja keréken, de fötengelyen meg 36 apa, mérve lett
Ja főtengőn annyi talán Majd ha rajta lesz a sporkipuff és rá lessz lőve a karbi akkor talán meglesz keréken a 30le....
dugót és kb 30 körül van asszem