Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellosztok!

Szeretnék venni egy használt Rs-t. És néztem,hogy sok motor már olyan 11E km körül ment. És ha jól tudom ilyenkor már hengert kéne cserélni?! Mennyibe kerülne egy ilyen?
Szerencse, hogy nem akasztottad össze.
Baszki... nah elvileg szimeringes lett a mocim és azért csurog vissza lassan alapjáratra a fordszám még pedig a bal oldali azaz a lendkerék felöli mert onnan szívja a falsot és ezért pörög tovább a motor nah de remélem jövőhét elején kész lesz
én segédmotorból szeptember 12én sikeresen forgalmi vizsgáztam (2002), és december 10én küldték a jogsit. ne sírjatok.
már vtunk, mindig ugyanaz veszi fel és mindig csak az van h várjak megnézi és blabla még nem jött meg.( állítólag 8-10 nap alatt kellene neki)
Nekem az A1-et 4 nap alatt küldték ki
Szerintem menj be az okmányba úgy biztosabb,ki tudja ki veszi fel a telefont és mennyire van benne a témában
hmm, ma így motoroztam vittem azt a papírt amit adtak azon rajta van mien kategóriáim vannak meg h mikor vizsgáztam. egy rendőrt se láttam mondjuk de ezek itt nagyon gecik szal...
nekem is az okmányirodába küldik mert a régit ott kell leadni, és értesítőt aztmondták nem is küldenek szal minden nap hívom az okmányirodát. rem hnap meglesz. az 50est nekem is 3nap mulva postázták
Hívd fel őket, lehet hogy már elküldték csak elkeveredett! Én így jártam. Addig meg legyen nállad a papír amit kaptál az okmányirodában, ha igazoltatnak semmi gond nem lesz, engem is megállítottak!
Ata nincs most gumi sajna,térjünk vissza a témára vasárnap este, addigra lehet lesz.Amugy havernak is küldik már kéthete a jogsit folyamatosan,mindíg mondják neki hogy majd gyere holnap.Én meg se vártam hogy megjöjjön az értesítő,papír beadás után 3 nappal az okmány irodában voltam hogy nekem adják ide a jogsimat , és pont ott volt a borítékom legalul nah mondom míg erre értesítőt küldtek volna....
beszélsz baromságokat.
minden hivatalos adat szerint 30 le az új RS...
bátyámnak autóra kb 10nap volt...
zsóóti nincs véletlenül 150/60as slicketek? ha van akk mennyiért?
csá. kinek mennyi idő alatt küldték ki a jogsit? én már mindjárt 2 hete várom és semmi ma motoroztam 38km-t az RSel
Takkarodj már mi van itt már megint .úgy látom van pár új szakember . Adorján Zoli a salakmotorozást nem 3 éve hagyta abba hanem legalább 10 de mind1, arról meg hogy mennyire ért a szereléshez ne beszéljünk . Az egy dolog hogy MO-n x-szeres bajnok volt csak kérdezd meg Tőle hogy mikor külföldön ment akkor hogy sikerűlt neki mert Angliában nem nagyon tudott semmit se csinálni,meg az akkori EB menők papucsban alázták .Jah és a fia is Zoli nem Tomi és ha jól tudom csak egy fia van.
A másik szakértő fiatal embernek annyit szeretnék mondani hogy az RS-eket, sőtt az összes 125-ös Apriliát Rotax blokkal gyártották,volt róla szó hogy 2007-től más blokk lesz de még mindíg a jó öreg rotax dobog bennük.40 LE egy kipufogóval ennek a fele sem tréfa .
Az meg egy dolog hogy egy motor óra szerinte mennyit megy,minden óra csal valamennyit van amelyik kevesebbet van amelyik többet.GPS-es mérés a legpontosabb.
Van 90-es henger, karbival együtt, 200euro... Csodálatos sport rezo az van rajt :)
Én azthallottam h van 90-es henger is.... Ez igaz? sportrezó van már rajta?
voltam nálatok de csak a danival találkoztam .. kérdezztem hogy hol vagy azt mondta nem tudja ... tamás simsonját gyilkolta amúgy merre voltál mert kerestelek ? (gyere RS50 topicba ... írtam)
hi tuning... hallottalak ma mocizni...de nem találtalak sehol te csíra....

MAjd ha eszedbe jutok keress meg...
Ma motoroztam 85km körül nagyon jó volt 4 hónap után.
Teljesen kész már a motor majd még előre felrakom a 46-ost mert még arra nem volt időm.
összekevered az rs-ed lóerőit a depardieu-s filmmel...
csö, 36 le, én 172 huztam ki
Persze, parkolóig.
pl. nekem simán eszembe jut