Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyáltalán semmi baja a főtengelynek..., ez honda
Otthon esztergálsz hozzá egyet.
gondolom főtengő csere már nem járt hozzá....
nekem nagyobb van, 180as, pontosan nem tudom, de jó dolog ez , de tényleg csak az lehet hogy felfúrták , de attól még jó nyomatékos meg fent is sokkal jobban megy
ez is egy nézőpont,ki mennyiből jön ki,de fürészporért nemadnak többletteljesítményt..
Ilyenkorjön be a "vegyünkegypolinit" szindróma,csináljátok,ti dolgotok,csak ha neked nincs tapsztalatod sp géppel,vagy húzott 125cc-vel akkor ne beszélj róla,ennyi.
Hidd el hogy nekem volt már 1-2 polinim,jó,nyomatékos,alul is,hüdefasza.
De azt mondanám hogy 154ccm-ből kihozni 37lóerőt,tulajdonképpen a 125ös hengeren áttoltak egy 60as fúrót és benicasilozták...ennyit a "tuningotokról"
ez magyarország,,semmi értelme ilyeneken gondolkodni,meg én nem vagyok akkora muki,hogy ezeket csomgabn áruljam és mindenkinek állítgassam.Magamnak még eljátszok vele,de nincs akkora tapasztalatom meg szakértelmem hogy ezzel foglalkozzak.
az enyém nincs reszelve. a levegő benzin arányt én is összevissza tekergetem, de most már jól be fogom állítani!
Hali
Csaj majd nézzd meg ő mennyiből jött ki és te mennyiből jöttél ki ezzel a szétreszeléssel?
Amugy a 160-as henger is lehet gyenge ha szarul van beállitva és sokan szakszerutlenul csak csavargatják a levegő és a keverék arányát és nem nézik a kipufogofüstöt, a gyertyaképet stb
szoval egy 160-ast is rettentően lelehet butitani
Üdv Norbi
ja meg 50le mi?
Bakker nem vágom a vásárhelyi rgv250est, de majd utánakérdezősködök (125ösről tudok).
De egy srácnak van Cr500-asa :)

Tuki!
Hihi, milyen A1? Segédmotor jogsim van 6éve és ennyi. Most ezért csinálom az Ak-t !

Geri,
rá se ülnék egy kadzsivára :)))
hát JAMALNAK is 160-as polinije van és 0 különbség volt köztünk pályán. oyan hajszálra ugyanugy ment a két gép mint a szél. iyan alacsonyabb tartományban jobban húzott neki, de ki az aki pályán úgy megy. sztem semmi értelme....
Tyt! Neked már van 2 éve A1-es jogsid nem? Mert 2 év A1 után lehet nagymotorjogsit is csálni, nem kell szenvedni az Ak-val. Akkor miért nem a nagy A-t csálod?
CSak annyit szólnék a témához h sokan azért hozzák a Polinit mert kapott egy jó reklámot viszonylag könnyen elérhető "levehető a polcról" és mégis dob valamit a teljesítményen. Sokan nem is ismerik ezeket a másfajta tuninglehetőségeket.

DE! Miért ne lehetne nyitni egy "tuningarázst" kitalálni egy jó márkanevet, felrakni netre, csinálni pár demómotort járni vele az országot mert lenne rá igény! Kialakítani tuningcsomagokat több lépcsőben h mindenki azt tudja megvenni amit pénztárcája megenged stb stb. Lehetne egy egész jövedelmező vállalkozást létrehozni!
Ezen még nem gondolkodtál Gergő?
Nem kell megindokolni... Csak segítséget és tanácsokat kértem... Kösz
Nekem van polini meg gyári hengerem is.
Majd elválik melyik miért jobb...
Ennyi!
Nekem spec. azt mondta a szerelőm,hogy nem tudok annyit fizetni,hogy feltegyen 1 pollinit a mocimra
Inkább hozatott DEA-t
Tyt! Tudsz valamit arról a suzuki rgv 250-esről ami Hódmezővásárhelyen van?
Akkor már érthető hogy miért tartod a polinit a világ legjobb hengerének
Amúgy 6000km nem nagy cucc, ha azt nem bírná ki az már gáz lenne...
Majd ha találkozol valakivel akinek egy kicsit fel van nyomva a gyári hengere akkor pörögj már vele 1et, legalább jól megfigyelhetsz egy Rs-t hátulról is
Hello
Igen láttam polini hengert és az van a motoromban csak 160-as de most félreértés ne essék én nem szidom a gyári hengert de nekem a polini kurva jol birja már bocsássatok meg a kifejezésért de kb 6000km-ert mentem eddig vele és szomi-szomi azért nyomtam neki és még egy nyikkanási se volt de mindenki maga dönti el mit vesz és mit engedhet meg magának szoval végkifejlett mindenki azt válaszza ami neki tetszik
No comment gGeri nem érdemes vele foglalkozni. Sajnos Magyarországon a motorosk nagyrésze így látja a dolgokat.És a legnagyobb probléma, hogy folyamatosan védi a saját hülyeségét.
egyszerűbb kérdés/kérés:
meséld el miért jó a polini,meg ha te azt kérdezed tölünk,te már láttál polini hengert?mert pl egy mito polini henger nevetségesen butább mint a mito sp henger,ded ezt is biztosan tudod,mint pl polini kipuffnyilása 33mili,mito sp ovál,36-40mili,mito sp fokolása más,nagyobb felömlők,nagyobb segédkiömlők,más szögben álnak a segédkiömlők,de gondolom nem mondtam újdonságot.
ittvan pár kép hátha valaki tudja értékelni,bár ez nem hypertech polini,csak sima mito sp
nem csak simsonom van láttam már polinit meg havernak is az van az nsrjén állandóan csak megragadt (ő keverte a benyát), meg úgy is nevezik sokan h "ragadós polini". amúgy meg a polini hengerről beszéltünk h nem használják versenyeken nem az mv augusta-ról. szal részemről ennyi
Hello
Egy kérdés láttál már valaha polini hengert és van is rola véleményed vagy neked is csak egy haverod mondta hogy szar ? És ha igy gondolod akkor egy kérdés Az Mv augusta is szar mert nem indul a motogp-ben vagy ahogy látom van simsonod na akkor a simson is szar mert nem indul a motogp-ben?
Nem errol ennyit hogy ha valami nem szerepel versenyeken vagy rangosabb eseményeken attol még lehet jo (szerintem) de cáfolj meg ha tudsz
Üdvözlettel Norbi
mit röhögsz? 110essel érezhetően jobban megy és kezelhetőbb.