Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem úgy alakulnak a dolgok ahogy terveztem..... Nem lesz Ninja



Most őszintén szerinted mennyibe fáj 1 versenyszezon az Alpok-Adrián 125GP kategóriában ha komolyan szeretném venni a dolgot?

Kell 2 motor alapból egyikkel edzeni másikkal versenyezni kell. Kell jó szerelő 2 legalább, alkatrészek, gumik egész évben , hetente edzeni járni mondjuk Euroringre, motorok tuningja, vehetsz egy nagy furgont utánfutóval amivel viheted a motorokat plusz minden mást, vegyéll 99+ üzemanyagot, verseny motorolajat, elég ha egy évben 2x összetöröd a motort stb stb soroljam még?Ja és emellett még lehet h a pics@ba sem leszel mert nincs hozzá tehetséged
Az autót nem sajnálom. Meg olcsóbbak az alkatrészek
Joe még kb másfél hónappal ez előtt valami 600-as ZX-et emlegettél amivel mész pályázni is.akkor most hogy is van ez? meg ez az 50 milla se teljesen világos eb-n akarsz menni vagy hol? alpok adrián szerintem nincsenek ilyen drasztikus összegek(max az él"csapatoknál",de majd a hozzáértők megmondják)
és amikor pilisben minden kanyart keresztbe veszel a mareaval h a gumid szétkopik, a fékeid csattognak amikor hülnek le, az nem bassza szét az autót?:) vagy azt nem sajnálod?
Nem járok pályázni és nem is izgat
Semmire nem jó csak arra h szétb.szd a motorod.
Versenyezni fölösleges mert nincs éves szinten 50 millám arra h egyáltalán versenyképes motorral és háttérrel be tudjak állni a mezőnybe és az meg ahogy ti csináljátok a Dáviddal bevallhatod őszintén csak a saját szórakoztatásotokra van. És ezt nem rosszallásból mondtam! Én így látom ezt a pályázás dolgot
km te balfasz
ugyanazt mint mi
"ész mit iszik? "
néha autópályaleállón félreállnak, megeteti mint egy lovat és mennek tovább...
2 párizsis zsemlét. ha kornélnak több pénze van, paprikát is rak bele...
RsKornel, a gixxered mennyit eszik 100on?
há így álmodtalak meg:) én még mindig a telómra várok, lassan hüyét kapok... nagyon kezd elegem lenni, várom a szeptembert h eladjam végre és én is egy 7vége alatt 1100km-t mehessek. ekkora útnak neki sem mernék vágni az RS-sel. elég csak a mátrába lemenni és mind a 4-en ugy jöttünk vissza mint a csövesek, lógott szakadt mindenünk, az összes motor szétment .... hihetetlen
hétvége = csüt-től vasárnapig
agyadra ment a csajod látom . sárga susogós mi?
csináltam magamnak egy jókis mocizós hétvégét. elmentem 1100km-t, nagyon faja volt
aprilia Rs125 vs. Kawasaki Zx12R
Bálint László 06309040054 sztem tud olcsón
Sziasztok srácok!Nem tud valaki szerezni nekem csigát(ami meghajtja a km óra spirált)2000 évjáratú mocimhoz?ha valaki tud megköszönném!
5 ezer? simsonról van szó?
Ok.
Várom
a tartójában kopott le
Azért nem az egész kopik le szerintem ...

Meg ahhoz hogy lekopjon is ügyesnek kell lenni, mert ha a tartójába van akkor az se kopik le!
Az magától is lekopik, ismerőseim többségének le van kopva
Fiatal vagyok ennyi a baj
Rutin is csak azután lehet ha betöltöm a 16. születésnapomat...
De majd lassan (nyárra) meg lesz a Jogsi

Jah és a vicc. A jogsi hátulján van egy kis sürke rész a jobb felső srokban ...
Múltkor unatkoztam, és lekapartam Kérdezem az oktatót: - " Az a szürke rész a jogsi hátulján az mire való?" -" Az az eredetiséget bizonyító ultraibolyás fény alatt látható hologramm" -"Lekapartam Gáz?" -" Hátelvileg igen, de úgyse azt figyelik"
Ma vizsgán odakellett adni az okiratokat. Többekközt a jogsit ... Nézi a csávó, írja az adatokat, egyszer csak megfordítja. Néz bambán. Rámnéz, aztán visszaadja. És ennyit mondott "eredményes vizsgát"

Kicsit szartam
grat . akkor sztópi lassan indulhatsz is