Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyi.
jaj dávid,de tré vagy,minden verseny uj gumi minden edzés új gumi,zxr400ra is eza minimum,különben mi értelme van.most csak bohockodni minek mész fel,az gáz,tré,nem menő,levan szarva hogy élvezed,de az úgy nem komoly.
nézz már magadba
Én nem tudok semmit erről a pályázós dologról, de most írtak szerintem ehhez elég erősen kapcsolódó dolgot a GSX-R klub fórumba
Nincs elfelejtve!
Hátha nem azon a 2000ft-on múlik hogy éhen pusztulok-e vagy sem.
Nem adok ki bankszámlaszámot!
Majd egyszer személyesn találkozunk és akkor oda tudod adni.
Hátha össze tudjuk majd hozni mondjuk, hogy az euro ringen gurulhassunk...
MIlyen GP-ről beszélsz te? HEE? Special-ra gondolsz? Azt nem adnak mindenkinek

Gumitéma, meg változó, annyit mondok, hogy ssp400-ba 2garnítúra gumma egy szezonra, plussz egy eső...
nekem azt mondták hogy egy óráig kell keményen műteni a kipuffot hogy kijöjjön.
amúgy nekem rohadtul nem ajánlották fel h kiszedik
üdv mindenkinek,most voltam 8000-res szervizen,és valami olyasmit mondtak,hogy kiszedhető s kipuff folytása.kiszedték már közületek valakinek?
Mennyi gumi megy el egy hétvége alatt?
125-nél gondolom 1 garnitúra. Legalábbis a jasszok így nyomják gondolom. Csak azért mert számolok lassan 10 millánál tartok és még nincs motor sem. ja ezek a 125GP motorok mibe kerülhetnek? lövésem sincs
zotya könyörgög egy bankszámlaszámot adjál már. nem akarok lelépni ezzel a félelmetes összeggel de nem jutok el abba a kikúrt póstára! nem igaz h nincs a szüleidnek. azt mondod nekik adjanak 2000ft-ot cserébe érkezni fog egy utalás. az nekem kb 20mp-be telik, arra a szar postára meg miután befejeztem a melót nem tudok menni, reggel meg nem 8kor hanem 10kor nyit és akkor meg már rég a bankban ücsörgök....
Írd le léccives, hogyjött össze az az 50milla. Kiváncsi vagyok. Leírod, aztmondom oks, igazadvan. Számomra felfoghatatlan.
Azért mert az utca nem egyenlő a versenypályával barátom és itt a körülötted lévők 50- 100-al közlekednek utcán úgysem tudsz kihasználni egy komolyabb motort sem...
Jolvan ezt inkább ne folytassuk mert ilyen szinten nem kívánok beszélgetni veled sem meg a Gerivel sem.
Semmi rosszat nem mondtam NORMÁLIS választ vártam h mi mennyi stb milyen komolyan gondoljátok nem a faszságaitokat.... Azért nincs MV-m mert nincs rá keret,azért 20 évesen még oltás is lenne. Nem szídtam a motorod te se tedd mert nem szeretem. Ha ez a motor szarért-hugyért megkapható akkor a tied mennyit ér?


Én lezártam a témát mert nem tudtok kultúráltan társalogni
Ja, amúgy május 4.én megyünk a mátrába. eddig egy busa egy cbr900rr egy 1300hornet egy ezres és az én gixerem jön/megy. ha van kedvetek gyertek
7-8liter.. ha lájtosan mész

bencce meg a párizsizsömléi , tiszta pihent vagy . Ja az a mátrából hazafelé tényleg beteg volt , pedig én már majdnem megúsztam hogy ne romoljon el semmi
Eladó az apriliam! Igaz, nem RS, egy AF-1 125 akit érdekell: http://www.hasznaltauto.hu/ker...
jobblett volna ha megsem szólasz mert ez vicc.
ennyi erővel mi a fasznak iszol bulizol te kemény majomarcú köcsög,csináld komolyan!idd le magad halálig azt hemperegj a hányásodba az való neked,
Magyarázol itt jobbrabalra mintha valami lófaroknyi fingod is lenne a dolgokról.
hallottad már azt a szót hogy hobbi?no comment...
Ennyi erővel miért motorozol utcán egy szarér hugyér megkapható tömegmotorral? Ha már egyszer motorozol akkor miért nem a legújabb mv-vel? Ne beszélj már hülyeségeket% MAgadnak mondasz ellent.
a sajátommal gyakoroltam, az etzvel vizsgázok.

tegnap jót moccoztunk haverral (cbr400rr) meg az oktatómmal (zx12r) ... Persze akkor még apriliával nyomtam..

Ma meg elhoztuk szegedről szentesre a 2 tanulómocit, az oktatóm jött a cb400al, én meg az MZ-vel, utána meg szinkronba szidtuk azokat a szarokat
rádióban

idejét nem tudom mikor hallgattam utoljára rádiót
TE aki csak rádióban hallottál motorversenyzésről aztán kurvára tudod mi merre hogyan. Vanak olcsóbb és drágább kategóriák. Van az ssp400, ami relative "olcsón" meguszható kategória. És igen saját szórakoztatásra megyünk oda, mimásért? Nyerni is akarunk, ha már egyszer otvagyunk! ennyi.
Legalább nem a saját motorod amortizálódik, meg nem Te fizeted a benzint, ennyi előnye la. van ha már úgyis kifizeted az oktatási díjat, nem?
Azzal könnyü volt rurinozni! Elötte a Honda Spadaval meg is huztak, mert leraktam a lábam.
Offolok 1 picit
volt szerencsém ma levezetni kb. 70km-t a tanulómotorommal (etz 150).
HOGY ESNE SZÉJJEL AZ A GECI! fosrakás szoci szar.
a kibaszott közl.felügyelet meg baszná meg a jó anyját hogy nem engedik az RSem vizsgázni rutinból+forgalmiból Ak-ra, merthogy igazh 21 kw, de nem 250ccm! szopjanak le! (az etz150 se 250ccm, persze azzal kell mennem..)
A versenyképességről beszélek Az a fontos. És versenyképességet csak pénzzel lehet megvenni ami sajnos nagyon sok Magyar számára szűkös tényező és hiába vannak nagy tehetségeink szemben az Osztrákokkal akik a Pannóniaringre Porschékkal járnak majdnem egész évben bérlik a pályát (különböző klubbok meg mittudomén) kurvajó gyári kitteket tudnak megvenni a motorokhoz mert tele vannak dellával és ez a lényeg. Nincs pénzed el se kezd mert semmit nem érsz vele csak elcsórósodsz
Az autó munkaeszköz azt nem sajnáljuk A motor pedig hobbi