Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nem tudna valaki szerezni nekem egy Aprilia rs 125-öshöz egy km meghajto csigát ami a kerknél van
a motor évjárata 96" és ha van valakinek akkor kérem segitsen
Aprilias Üdvözlettel Norbi
e-mail fucky@freemail.hu
ja én is néztem a hiradót vmék nap megnézem azt a híres bombát ja és tényleg nem falu:D
erre a kifejezésre általában megjelenek és elkezdek ronda dolgokat mondani róla, de most nem teszem , béke veletek
Akkor egy véleményen vagyunk tényleg(jah és nem az a bajom vele hogy sor4-es 4T)
pff mekkora szar tényleg.
hidd el énis tudnék olyat mondani ami nekem szar neked meg teccik.
Busa pff hagyjuk már
Bodrogi Ferenc vagyok, de a barátaim csak Bodrinak hívnak...
najó csak vicceltem.

Tényleg nincs bajod a busával? akkor viszont nem értem a hozzászólásod, amikor kissé irónikusan aztmondtad az kell nekünk.
bár lehet csak nekem lassú a felfogásom így hajnal fele
1. És te ki vagy?
3. Nincs bajom a busával, mentem vele.
ha a 3. kérdésemre az lesz a válaszod hogy az a baja hogy sor4 4t, akkor bocsánatodért esedezem
1. ki a kurva anyád vagy te, hogy itt osztod az észt?
2. busát is fogok 1szer venni, mert nagyon bejön, de addig még lesz pár motorom tuti. nem akarok megdögleni
3. mi bajod a busával?
4. amúgy üdv a fórumon. :D
Pedig azkell nektek. Annyit tudtok!
busa az egy nagy tehén..kell a halálnak..majd max ha 200kg-ra hiztam és unom az életem
hát kb. .. legfeljebb fűzöm majd trakeet h ne hajtsa sokat a hyot:D
Mit? Egy busat? Vagy mit szeretnel venni?
ja frankón! a kövi mocimat énis így szeretném venni :)
ennyi. mi pl kva jól jártunk egy ilyen divatmotoroson
valahogy nem bírom azokat akik divatból motoroznak, bár sajna van pár ilyen a "környékünkön" is. De általában elég gyorsan feladják, vagy összetörik a vasat.
Legalább lesz a gixxereseknek alkatrész
Mostanában csak az van...
Nem veled van a gáz, csak egyszerűen nem magadból kell kiindulni. Elmegy, megnézi az ember a motort, úgyis látja, hogy az 24000 vagy 4000 km-es. Kva sok motor van amit 1-2 ezer km-rel árulnak. Bútor Robi (sokszoros magyar bajnok rallis, a gyengébbek kedvéért) megvette az 1000-es gixert, motorozott vele pár ezer km-t, mert az volt a divat, aztán sok százezerrel eladta. Nézz szét, nagyon sok ember van aki divatból vesz motort, mert a szomszédnak is az van, aztán meg olcsón eladja.
"Nem mindenkinek az a hobija, hogy húzza a gázt"

akkor mi? attól hogy te nem motorozol én még igen. és igenis húzom a gázt az alföldön, amíg van péz és ki nem fogy a benya. Szeretek motorozni. És ha ezen múlik az összes pézem ráköltöm a benyára, csakhogy elmondhassam vasárnap este, igen, megint beleraktam párszáz km-t, és megint kurva jó volt!

persze ha Te azért vettél motort hogy nézegesd ahogy áll a garázsban, az a te dolgod.
mellesleg ha kicsit gondolkodsz a fejeddel, rájössz hogy a tied egy üdítő kivétel...
? szar napod volt?
Mond már meg, h mért nem lehet elhinni. Enyém 2 éves, és 640km-el vettük. Most van benne 1200 körül. Nem mindenkinek az a hobija, hogy húzza a gázt az alföldön, aztán meg megírja a fórumba, hogy xxxx km-t mentem a hétvégén, és már megint nincs pénzem meg olajam, szegény én...
tuning, írd már azt a mailt, kíváncsi vagyok mit mondtak!
ne majd írd meg hanem MOST! :) köszke
Bocs Tuning de Berettyóújfalu város. Nézz térképet!
Csá Rsatta!

Hallom bombát raktároztok a falutokban.