Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és CSAK "márkás" cuccot vegyél nehogy nekem a Metróból vegyél 10 ezerért sisakot CSak azért mert láttam olyat

Normális motorosboltban szart nem fognak rádsózni biztos lehetsz benne
Én válaszolok tisztán érthetően

Ha tetszik az RS akkor megkell venni..... Nemszámít mire fogod használni ( jó azért boltba járni fölösleges ) mert el lehet vele lavírozni bárhol. Ne hallgass ezekre a faszokra h tuonot kell venni meg hasonlók Sportmotor= bőrruha Felejs el ezeket a szar cordura ruhákat nem érnek semmit csak túramotorra jók... egy vagány 2 részes ruha az kell a sportmotorra mellesleg ez nyújtja a legnagyobb védelmet! Sisak: ne spórolj rajta 40ezer alatt én már mégegyszer nem venék sisakot... Hidd el megéri! A Shox ruhákról nekem megvan a véleményem de alapnak jó. Bár ha van elég zseton akkor nyugodtan vehetsz 150 ért is ruhát! Csizmát kapsz 20ezertől elfogadhatót + kesztyű is van 10-ért.
Az pont jó...
Srácok nektek mennyire melegszik fel a motor ilyen meleg napos időben? Nekem 66C° se több se kevesebb.. csak lámpánál megy fel 70-re de ahogy elindulok visszahül..
Engem lehet, hogy érdekelne. Felvettelek MSN-re!
Hy Pocok84!

Ha eddig még nem motoroztál csak az oktató motorral, akkor honnan tudod, hogy neked sport motor kell? Amikor én először ültem RS-en teljesen furcsa volt, nem tudtam, hol mi van hova tegyem a lábam, mert az előtt én csak a saját motorommal (robogó) és az oktató motorral mentem de amikor már több RS-t is meg néztem már teljesen "kényelmes" volt. Nem biztos h teneked is az lesz. Ha nem akkor inkább vegyél Aprilia Tuonot. Ruhát úgy döntsd el, hogy mire akarod majd használni a motort, ha pályázásra meg kanyarvadászatra, akkor inkább bőr ruhát javasolnék, ha meg inkább túrázásra, akkor meg cordurát. Mindegyiknek megvan a maga előnye a bőrnek a magas a kopásállósága de, nem annyira jó hőszigetelő, míg egy cordura ruha sokkal jobban szigetel meg kényelmesebb is, de nem annyira jó a kopásállósága. Amire figyelj oda vásárláskor az, hogy mekkora a kopásállóság ezt egy számmal jelzik pl.:500D és arra, hogy a ruhának meg legyen a CE minősítése. A bukósisak vásárlás nem egyszerű dolog, ahogy a ruhavásárlás se. A bukósisak legyen szoros, de ne annyira, hogy 10 perc után már ne kapjon vért az agyad. Ha pont passzent, akkor inkább vegyél eggyel kisebbet, úgyis tágul, és a fejedre igazodik egy hét alatt. A bukósisaknál figyelj arra, hogy legyen benne páramentes plexi de, nem annyira fontos, mert lehet kapni különböző vegyszereket, amik hatására nem párásodik de, azért jó ha van. Valamint az is nézd meg, hogy milyen a bélés kivehető mosható-e arra h megvan-e a CE minősít és mekkora a szélzaj benne. Arra is, hogy a fejedre teljesen, felüljön, és ne legyen a fejed tetejének hátsó része és a bukó között rés az álladat és az orrodat teljesen befedje. Azért még keressél rá a neten is nagyon sok hasznos infót találsz. De itt van egy link is:
http://www.motorshow1.hu/index...
szal agv
ja és sisak:

AVG (szintés shoxból)
vagy az Aprilia is gyárt
Szia !

Kezdőmotornak, ha tudsz vele bánni és nem kezdesz el vagánykodni akkor valószinűleg megfelel. (évjárat?)
Ruhábol pedig: shox.hu

Ajánlatom:

Arrow Bőrruci (kétrészes)
ha sok pénzed van vehetsz Kushitani-t is, azis kétrészes (260k)
kesztyűt talán tudsz választani, csizmát is
azthiszem ennyi.
Hali!

Most vennék először motort, idáig a jogsi alatt motoroztam csak, se előtt se utána. Az RS125 tűnik a legjobb választásnak. Kezdőmotornak szánom, aztán később ha már belejövök akkor esetleg egy nagyobbat is. Szerintetek ez egy kezdő számára jó motor? Viszont mindenképp csak sport motort vennék, azok tetszenek.
A másik kérdésem, hogy milyen ruhát/bukót vegyek, mert nem nagyon vágom mi a célszerű. Nem akarok kezeslábast, inkább olyat ahol külön van az alsó, meg a fölső része. Mit célszerű? A bukónál mire kell figyelni? A szembeszél ne jöjjön be, illetve halk legyen? Még teljesen kezdő vagyok, csak most ismerkedem a dologgal. A válaszokat előre is köszönöm.
Szerdán az Aprilia nyíltnapon nem lesz betétfutamunk
azé megprobálunk felmenni és az áttételt kiprobálni...
ha nagyon baszakodnak akkor új Rs sel megyek pár kanyart...
estél vele vagy csak az LCD sérült?
mert volt vele egy kis malör és megsérült.
Hy!
Én 1996-osra gondoltam csak elfelejtettem oda írni.
Meg a 2006-os az más már !

Szerintem danimoto még a régebbire gondolt ...
ez engemis érdekelne..
Még szinte új a mocid, minek kellett rajta cserélni az LCD-t?
nekem nem rég volt cserélve, 30-40 között volt.
jaha a felső képen (fehérháttér) az egy Arrow rezó az alsó (fekete háttér) Gianelli rezó!
Zsóóti ez gyönyörű

Ha még egy évig megtartod(Jogsi miatt), akkor viszem
D207,D208,D208 GP gumik vannak most 20-25/garnitura áron!
lehet van első hátsó külön is!

érdeklődni ugyanitt!
a rezók 30-30pénz/db a dob az 20pénz

érdeklődni 06205140810
Srácok!Valaki nem tud véletlen egy vevőt egy gyönyörűszép 97-es gyári mattezüst RS125-re(képen látható)22500km. dugó csere óta 4000km-et futott. 370000FT,minden olasz papírral,bármikor rendszámozható.
Hy!

Aprilia RS 125-höz hol tudok a neten alkatrész nézni?
Mennyi egy komplett új LCD kijelző?