Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végülis lehetett volna rosszab is, de akkor is bosszantó érzés hogy a 2hetes fényezést igy lezuztam
Ebböl is láccik hogy mindenki a maga tempojaban mennyen. 800KM tapasztalattal nem volt bölcs dolog egy 650es SV-st kergetni, csak kanyarokban mindig utolértem és hát jah... aszthittem tudok motorozni...
A lényeg hogy többet nem leszek ilyen meggondolatlan, megvan az eredménye
Ez baráti kár..... Összeteheted a két kezed
TT, egész jól megúsztad.
fékcső nem kell? :D
Elvileg nem lehetne, de szarnak ezek rá... Tnap is igazoltattak a forgalmimba 21 kW van nincs átírva semmi... és persze A1-el megyek... szal nincs ezzel gond.. aztán lehet h g*cibb fakabát szólna érte...:) de kitudja
kössz a bíztatást
azé reménykedem hogy nem lesz nagyobb firkanásom

Amit eddig látok hogy a fékhez lábtartokonzol fog kellen eddig ugynézki más nem sérült nagyon
Ne aggódj, lesz ez még rosszabb is.
Hát ah nem olyan égetően nagy a sérülése csak érted az basz fel hogy 2hete lett kész minden szépen aztan erre ilyen hülyeség miatt meghasalok....
jaja a vállam fáj kicsit de semmi bajom azon kívül
Nem is olyan vészes hálistennek.
Legalább jól vagy?
Bazzee megfeküttem az RSel 1 szántásba
Beszoptam 1 kanyart az a kurva hátsófék miatt ha nem hasznalom siman efordulok
Vigyázzatok én is probalok tanuni a sajat hibambol de éreccségiig nem lesz mostmá motorozás
Csá Zsolti !

Jó a gép !
Szerezz nekem rá kilóméter spirált, mert eltört az alu ajzat és szar !
Majd teszek fel másik képet is. Olaj még van 1 liter k997, de majd kb május végén kell még.
Rendszám, azis a köv. hónapra csúszik. Bízom pistiben hogy meg tudja nekem csinálni a rendszámozást.
Neked Pisti menyi idő alatt rakott rendszámot az RS-re?
megyünk napozni...
én mindenképpen szeretnék menni, minden attól függ hogy meglesz-e addigra a motorom.... de elvileg meglesz
hali. jön valaki a 18.-ai aprilia nyíltnapra a hungaroringre?
http://www.youtube.com/watch?v...

A Pannon Boyz Crew ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ VIDEÓJA Naon zsivány :P


www.pannonboyz.at.hu
Tosa a képedet mintha én csináltam volna ,tolj már fel pár új képet mert ez már régi.Amugy milyen a gép?olajad van még?rendszám?
Hello! A1 es jogsival lehet vezetni rs 125 t? mert ugye 30 lovas és csak 11 kw ig lehet 125 t.ilyenkor mi a helyzet?
Majd mi motorozunk 1ütt ...

Elég közel vagyunk egymáshoz ....
Te is hozol 1-2 havert, én is hozok 1-2-t és akkor már vagyunk egy páran ...
Attila utca.

Msn: tosa-19@freemail.hu vegyél fel vagy írj mail-t
Z3, megszoktam? nem a szar elektronika van benne :) tudod vettem másikat :)
de amúgy geciség hogy a "07esekben nincs. :( miért csak minket szopattak?

Mikey, hát barátom megfontolandó, csak 1 dolog van ami számít: péz péz péz :(((
igyexem a nyárra félrerakni pénzt az ilyen túrá(k)ra... vagy esetleg jó lenne ha valaha fizetnének az Admint melóért amit csinálok.. sőt mégjobb lenne ha felvennének a Marketinges céghez :)))
De jelenleg még Host munkát se kapok :S de igyexem!
Hello tosa46 én is Püspökladányi vagyok légyszives írd már le h melyik utcán lax nekem egy piros mitom van! Már láttalak motorozni itt a városba írj a fórumra THX Üdv mindenkinek
idén is felajanlom Tes" h elmegyek Dunaújvárosig, pénzfeldobás..és elindulunk vmerre :D .. v Balcsi v a nagy magyar Alföld de rem. akkor már nem lesz első 1000 km-es kötelező szervized :)
mit írjak kolléga?