Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Április 1van
Se súlyadó se autópálya dij
Besza..ás !
JÓ hogy nem vettem 125-öst eddig! Ma reggeltöl altörölték a REGDIJJAT! a súlyadót és az áfát a MOTOROKON!
olaszbol egyenesen a kpm hez kell vinni és átirás után GO!
szerintem ,ha ennyire bizonytalan vagy még,akkor tedd fel 500ért lehet nem két nap alatt fogják elvinni,de tuti elkel majd idővel
húúha hétágra süt a nap megyünk motorozni
ki is megyek inkább a pályaidomnak nekiállok rendbehozni.
nem tudom... :S:S:S de itt van a garázsban a pályaidom, mindjárt a pályagumi....
3:56 Csabi már uton van értem, buzi korán van

Gyertek ki sokan vasárnap versenyt nézni!
Üdv

Valaki megtudná mondani hogy holo a fenébe lehet ilyen ruhát venni ?
szia.az attol is függ hogy a regado be lett e fizetve,ha igen akkor max 50 körül megáll,ha nem az + 120-130 ezer....most kérdeztem utána én is....
sziasztok srácok....
érdeklödnék hogy nincs e elado rs valakinek?
125 vagy 250 es...
cserére kéne.nekem van egy aprilia SR 150 esem elado de igazándibol csere is érdekelne.
ha van valakinek JÓ állapotu! futura vagy mito125,rs 125,rs 250 és szivesen cserélne,vagy érdekelné a mocim kpra az irjon már nekem please a krisztian231@citromail.hu ra.elöre is köszike mindenkinek.....sürgös lenne a dolog.... ez a moci 2006 ban lett véve és 0 km esen.most 6500 van benne.
akkor minek hirdetted meg? most elviszik ennyiért de szezon végén biztos nem
És még nem adtad el?
máris jelentkeztek már 2en a motorért... a szivem összefacsarodott amikor mondták h érdekli őket nem eladó még van 5 közös hónapunk
Valaki nem tudja menyi most egy RS-t lerendszámozni úgy mindenestől ?
Vámpapír meg minden megvan.
amúgy mik a tapasztalataid az újabb és a"régebbi" Rs között?
érdeklődgetnek csak mindegyik HAMVAS aztán majd ekkor és ekkor lesz meg a jogsi stb...
egy komoyl érdeklődő volt...deh inkább hagyjuk

megvan hirdetve majd ha kell vkinek akkor jelentkezik...egyenlőre csak áll a paripa mert nemhasználom

az árból meg nemfogok engedni mivel ígyis gecijó sztem!
meg egyenlőre van kajára pénz
szerintem az ár korrekt,bár 950ért én sem 125öst vennék,de ez az én véleményem,ettől függetlenül azt mondom vigyék el,mert jó ár
baszki nem tudok már írni sem
Én még a 950-et is sokalllom egy 125-s motorért
indenki nagymomotort vesz
Ennyire nem kell senkinek?
jaja, bocs, 125 sport megy 28assal, gp 38-42 között vannak a karbik , kösz hogy szóltál