Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na bammeg akkor most mi van?
én már csak olvassom a show-t
amúgy most raktam össze a motorom holnap már megyek is vele majd képet rakok fel
250körül .
eszed tokja a folytott...........
kérlek mond hogy csak poénból kérdezted...
madi szerintem Te inkább olvasgass végig pár topicot mielőtt felhúzod itt a jónépet
okéka..köszike.. de hogy érted h folytott ? gyári csővel ? ?
loki miaz hogy rotax blokkos meg aprilia blokkos? mindegyik rotax blokkos tudtommal.
40 mi? hehe.

200? hehehhehe ne álmodj.
Hivatalos adatok:
2006 rs125

fojtott: 15LE
fojtatlan 30LE

véleményem szerint egy sportrendszerrel kb 33-34Le lesz. de ez csak viszonyítás, hiszen nem mind1 hol méred az erőt.

teljesen gyári 30lovas verzió könnyebb pilóta alatt 170kmh, nehezebb/nagyobb szelet fogó pilóta alatt 160km/h.
okéka..na gyorsan mongya már meg vki léccik h az a 33-40 LE kb mennyi sebességet tud kicsikarni ? 180km/h ? 200?
beszész ződeket...
akkor meg mi a fenéért it irsz
vegyél hondát egy 10 éves 125-ös aprilia is kihoz 40 LE röt egy jó dobbal
persze figyelni kell mert van rotax motoros aprilia( 33-38le) meg aprilia motoros (15-töl de ezt is lehet fokozni
mien csikibebe ? amugy az h lehet h 125ös és 33 LE ? mikor a Honda honlapján fenn van h Honda CBF250-es és az csak 25 LE a hól emléxem..
a csikibegébe 33pacisnak volt kiírva
Halika.. Akinek itt Tyt-en kívül 2006os RS 125-öse van az írja már le légyci h hámy LE-s a moci gyárilag..mennyit vix..menniybe van ugy kb..én 1,0 millára gondoltam..s h ha rakok rá egy tuning csövet az kb mennyivel dobná meg a mocit..kössz
ok megkérdem és leküldetem vele
nem tudom milyen a kipufogó de mito szerintem emlékszik rá.
odaadtam anno a srácnak.
Ha forgalomba akarom helyezni előtudnád kaparni a német adásvételit?
én amikor hoztam,esztétika ugyanez volt,volt törve,idomok nemvoltak jó állapotban,srácot aprilia szalonban szopatták ezzel a motorral,utána velem akarta kifizettetni a láncszettcserét
Ja mire odaértem még egy új akksit is tett bele :::)
ha holnapután kész lesz teszek fel képet
amugy 380.000 volt
a brif nek miért nincs levágva a sarka? olyan mintha nem vonták volna ki a forgalombol.
Csak azért mert ha forgalomba akarom helyezni akkor utánna néznek mi az előzmény.
A srác akitöl vettem Szegeden 180.000 ft-ot költött rá: uj lánc,lánckerekek,féktárcsák,betétek,hajtókar,szimeringeg.....
.....
teljesen jó csak a kasznin van egykét pöcök de azt majd megcsinálom
hihetetlen hogy megy .
szerintem mégis csak bordón nézneki a bőr ülés