Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja jó pofátlan magas ár volt az is:) de ezen most tényleg minden uj....
hát ha belegondolsz én is 450körül adtam az enyémet, már nem emléxem pontosan, és azon is fel volt újítva csomó minden és 97es volt. De mondjuk most meg szezon eleje van úgyh kapkodják el a motorokat
Most azt találták ki hogy van egy kedvezményszorzó ...
Ezek az alap számok, és minél öregebb annál kevesebbet kell fizetni, de persze ottvan a korhatáros cucc is, hogy X évnél öregebbet nem hozhatsz be ...

Nagyságrendileg olyan 50-70 %-át kell befizetned egy 3-5 éves autó/motor után ...
És most csak azt a pénzt adták vissza, ami ez a kedvezmény ....

Mert idáig behoztál egy vatta új 530-as BMW-t ugyanannyit fizettél mint egy 5 éves 530-as BMW után ...
De idéntől már az 5 éves után kevesebbet kell fizetni ...
És ezt a külömbözetet adják vissza ...

Gecik ezek mind ...
Aki persze ezt kitalálja az beül az Állam által vásárolt 30-40 millás A8-asba és semmi gond ...
Szoval elég faszságok ezek ....
Nem a nép szemével nézik a dolgokat, csak nekik ne legyen rossz ez a lényeg ...
fel is adok 1 hirdetést sztem megnézem igy full felujitva érdekli-e valakit 450ért... ha nem akkor nem. most mit veszíthetek...
egyébként nagyon azon gondolkozok h eladom most az rs-t... és veszek erre az évre egy 400as zxr-t.
még mindig van regadó? még hányszor fog megbaszni minket az eu miatta... nem úgy volt h az eddig befizetteket is visszaadja? vagy mi van?
Itt a regadó tábla:
80ccm-ig 20.000
80-125ccm 95.000
126-500ccm 135.000
501-900ccm 180.000
901ccm- 230.000
ebböl jö az avultatás minél régebbi annál több
Nekem nem jó ez a hétvége, de azért kössz h szóltál!
Majd nyáron összedobunk valami ütős társaságot innen a fórumról azt elmegyünk gurulni
hát ha hozzád került a motor és még tényleg nem volt szétszedve akkor mindjárt beruházhatsz egy új dugóra! Addig amíg szét nem hullik az egész az meg kicsit többe fog kerülni
jolvan..mind1 a legújabb 3asra gondoltam:P ..de úgyis még 1 ideig 1ik se lesz a seggem alatt....
szeva!
na, ma meg én nem voltam, csak kérdezni akartam h szombaton nincs-e kedved jönni gurulni egyet. egy gixer1000es haverom jönne meg én. szentendre-esztergom-visegrád
ha érdekelj szólj
ijj, látom megint szennyezitek a netet ilyen képekkel.
kérlek, az e38 nem lehet 3as
E38:
BMW Powaaa

bár szó ami szó kezdem megútálni a hozzáállásukat
hello!

ez a motor hoozám került , most épp a műszakival szenvedek, papírok beszerzése olaszból stb., remélem már nem sokára rendszámmal motorozhatok vele. amúgy imádom
hát ja..én se értem meg..na mind1...nekem nincs semmi bajom a bmw-kkel.. olasz autóból csak az egzotikumok kellenének: fiat 500+egy dino :))
ha lenne pénzem egy e38 330d-m lenne+egy e30as coupe egy 740es cápa motorjával asszem offnak mára eny ielég volt
Jah ez nem rossz...
amugy valami ilyesmire gondoltam csak ez 2 nap alatt elkelt:
http://www.kepesmotor.hu/april...
Egy haverom ponz ezen filózótt, de neki volt esze és megvette a legjobb rsv-t illetve veszi a héten
Én most RS-t szeretnék, aztán majd ha letelik, akkor szintén 2006-os RSV-t :) vagy egy ZX-10es kawát
Én most RS-t szeretnék, aztán majd ha letelik, akkor szintén 2006-os RSV-t :) vagy egy ZX-10es kawát
Én most RS-t szeretnék, aztán majd ha letelik, akkor szintén 2006-os RSV-t :) vagy egy ZX-10es kawát
Lassan már letelik végre , pénz miatt nem csináltam meg elöbb, már 0.5 éve lehetne A jogsim
Letelt a 2év ?