Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most én 19 kw osat vezetek A1 el , de már nem sokáig, szeptembertől már A lesz
Szoval akkor, megállít a yard, Forgalmiba ~25kW és Jogositványba A1 és nem szol semmit ? Tapasztalat ?
haver sv 650 e is ak-s , de biztos elmenne 50esként is
m=50ccm
a1=125ccm, 11kw
akorl=250ccm, asszem 0,26 le/kg(?), de az én vfr-emet is lehet akorl-al vezetni
BMW ? ahoz értünk :)

Én inkább az E38-ast kedvelem :)
e46 ba úgy tudom már csak sor6os volt a 2literes
Ja h 11kw-os forgalmit akarsz. ha van jó kapcsolatod akkor egyszerű. Ha nincs akkor meg szard le, rendőr nemigazán fog baztatni, csak több adót fizetsz.
úgy hallottam hogy
A korlátolt= 50ccm ig
A1= 35LE
A korlátlan= full
Aztakarja h hogyan lehet elintézni 11kw legyen a forgalmiba.....
Szoval,

A1 jogsim lesz és arra szeretném iratni a forgalmit, ez az első

Az kisebb motort pedig ugy értettem, hogy nem szeretnék ennél kisebb motort
őőőőőőőőőőőő érthetően nem lehetne?
Na nagy koponya lehet a gyerek.....
Inkább tartotta volna meg a gsr-t
Képes venni egy bajor szart.... legalább a sor6-os kétezres?
Ó és mégegy mivel most fogom az A1 jogsit csinálni, a forgalmit elintézni őőő....
Azt hogyan is ?
Nem szeretnék indiszkrét lenni, csak épp kisebb motor..hát...
Köszikee a gyors válaszodat :)
hi,

jó olaj, és megfelelő használat egy új gépnek a lelke. Melegítsd be mindig, addmeg neki a fincsi olajat, és biztos, hogy nemlesz vele probléma egy ideig. Ha pedig még inkább kiakarsz zárni egy hibát, akkor keverd hozzá az olajat. Különolaj pumpát pedig kösd ki.
Hát ha 2006-st akarsz az relatíve új kevés km-rel. Sok gondod nem lesz vele. Majd dugócsere 10ezer km-nél.
ráúnt,nem akar motorozni..e46 320CI kell neki
Sziasztok ! Olvastam már a topikot, és most jött el az időm h végre birtokolhatok egy iylen szörnyeteget.
Csak szeretném ha leírnátok (lehet hülye kérés előre is sorry) hogy mik a leggyakoribb problémák egy ilyen 2T motorral. 2006-osat szeretnék az új "kasztni"-sat.

És milyen sportkipufogó kellene rá ? Arrow ? Vagy ha tudtok ajánlani valami jobbat esetleg jobb ár/értéke arányosat akor azt megköszönném

Béke Belétek !
Jó Dávid te egy különc pályaszökevény ember vagy veled nem tárgyalok
Miért adja el?
Éééééén , mert jóóóóó
De, ki akar utcán motorozni? Faszomse
jaja...aki megteheti h nagyobbat vegyen,az ne szopjon feleslegesen...de azért érdemes azt is megfontolni h nem-e azért vesz motort,mert a hawerok is mostanaban azzal futkosnak...1ik jó hawerom is így bukik most pár100ezret a gsr-jével..tavaly megvette,ment 6 e km-t most+hírdeti 1,5ért...
Én utcára nem vennék 250 2T-t
Úgy kéne h zsír állapotban egy uccsó szériás RS250 pályaidomokkal, slick gummákka.l Levinném pályanapokon a Ducatoval és pályáznék vele Utcára pedig 600-as
De azért jobban kell rajta figyelni