Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

stoppie a link nem jó, plz még1szer!
Az olyan is... hulladékok.. megveszed 150 ért és még 300-at rákell költeni.
Én már nem vennék 125-s motorot 500ezer alatt az biztos és lehetőleg minnél fiatalabbat
nullOlaj

Tyt, én ezt ajánlanám !
300 Ft nem nagy összeg (a külömbség) és a minöség egyértelmü ... ! A névböl adódik!

Mi csak ezt használjuk ! Legjobb !

Bár ha jóltudom akkor az Aprilia csak Castrol R2-vel vállal garanciát
de szerintem ez is csak egy üzleti fogás ...

Én ezt használtam a Derbibe is ...
Csak pozitív tapasztalatok vannak !
És valóban nem füstöl annyira (bár katalizátoros amúgy se nagyon)

És a cross gépekbe is ez van nálunk! Ahova azért OLAJ kell !
OldPiet,
160nél nehezen mennék gyorsabban :))
Amúgy a tegnap esti mocizáskor igencsak kitett magáért a gép! Rohadtul ment! látszik aprilia - makrancos- annyira megy amilyen kedve van :))
Gondolkodom nagyobb mocin, de előbb megkeresem rá a pénzt, aztán veszek :) A kis cuki RSem meg megmarad még legalább 1-2 évig...

JoeZ,
átérzem. igaz én nem vok alkesz, bár ha alkalmam van rá, azzá válok :)
de nem vetem meg a greenpeacet sem :D

www.olajbolt.hu - n találtam 2800ért tts-t, r2 ugyanennyiért, illetve valvoline synt 2t 2050! (ezutóbbival van vkinek tapasztalata?)
ez azért jó, mert én 3900ért veszem az R2t ,de lehet mostmár innen fogom rendelni!
Rendszámnélküli ennyi, nsr rg tzr is van ennyiért
Aztmondja a gyerek a 125-s motorok topicban h 150ezer körül venne 125-s sportmotort......
Ennyiért csak bontásra valót talál




Kit érdekel a fogyasztás ha teljesít a motor?
Szia Mikey! mi ujság most van motorod? Ha igen milyen? Vagy itt vagy Pesten aztán kimaradsz a közlekedési örületből?
ne félj

itt vagyok veled
Hülye vagy ennyi pénzt inkább eliszok
Na jó valószinűleg én vagyok itt az egyetlen alkoholista


sárga susogósban
hát ja..fogyasztast nem érdemes nézni 2ütemnél...mert még a végén begolyózol..
Tyt neked valami nagymotor kéne, az nem fogyaszt anyyit ,én simán kijövök 5 lityiből (ha olyan gyorsan megyek mint te (100-160-al) vagy te gyorsabban jársz?
28as karbi + fojtás a kipuffban.. véleményem szerint ennyi a dolog nyitja :)
ja... örülnék ha ennyit fogyasztanék..
amúgymeg ez sajna nem heti átlag, sőt...
csak most sikerült ilyen jól!
de jó lenne ha valaki hozzámvágna pár milkát, jól eltankolnám :D
700km 6lityós fogyasztással és 260ftos benzinnel 10980 huf :)
csak a jobb lábát:)
baszki mit álmodtam már reggel tudtam h le akarom írni. mentem fel a barátnőmhöz a budai várba, bár nem tudom miért ott találkoztunk na mind1. és egy iyen sífelvonó vitt fel. látom h jön a kornél a sárga gixerével egy iyen várból lejövő szerpentinen. aztán épp előzőtt de úgy h iyen sárga susogós nadrágban és áll a lábtartókon és a bal jobb lábát amerre előzőtt aztá igy felemelve tartotta oldalra, a boxere full kint voltn mert le volt tolva a seggén a susogó:) de nem volt hely h kikerülje az autót és elkezdett lemenni az utról. aztán elesett és beleszállt egy bokorba. a bokor oyan erős volt h amotor kereke még forgott volna mert rajtamaradt valah a gáz, de nem tudott a bokortól és elekezdett lassan füstölni. de előkaptt a kornél egy iyen bozótvágó kés a zsebéből és levágta aztán mentem tovább a felvonóval..... elég érdekes na mind1
ha hetente eltapsolsz 15 ropit benzinre ezek szerint akkor az a 3E ft sztem semmi
jó ígyis fel lehet fogni, csak egyenlőre sajna nincs annyi pézem hogy hetente vegyek egy liyó olajat
hát ha nem csöpög meg köpködi összevissza akkor nem baj az. legalább olajoz rendesen.
hát ilyen 900at el szokott menni vele.. mostmeg kb. 700at (kb!)... furcsa..

pénteken szombaton kerüljétek a szegedi corát, ott leszek promóciós munkatárs a lottózónál :DD
jah és ha vkit bővebben érdekelne a dolog akkor...

www.bielrichard.gportal.hu
FÚÚÚÚÚÚÚÚÚú nagyon komoly volt a tegnapi TESZT!
Aprilia megint hű maradt a nevéhez elöjött megint vmivel...de megoldottuk aztán tudtam járatni meg egykét gyorsabb kör is belefért...(még kap okosságot és sztem egész jó lesz )

Vasárnap komoly lesz a mezőny! a sok aprilia mellett 3 mito-ra is számolhatunk....
van egy pár képem...ha vkit érdekel akkor MSN en keressetek...és ha van képetek akkor dettó PLÍZ!
hát jah az elég korai
Amúgy 800-900 at el kéne mennie 1 lityóval nem?