Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köcc nem .... amúgy meg nekem éjszakai motorozásból semmi hátrányom még nem volt (éjjel 51es főúton menni meg a városokban nagyon jó)
tuning annak is van feelingje ha szerpentinen becsukod a szemed és érzésre mész le...próbáld ki
Utána meg itt nyavajogtok, hogy jajj, ezt a felnit szerintetek még kilehet görgőztetni? Vagy, mennyi egy új idomszett? :DD
esti motorozásnak is megvan a feelingje mint pl: hogy te pályázol ...
Jah, hát éjjel 3kor kell motorozni...
ezen a xenon dolgon énis sokat gondolkodtam, az tutifix hogy a következő mocimba (addigra jól megszedem magam lével, whehehe ) lesz benne, hogy már jóóó messziről kiszúrjam köcsög őzeket meg vadakat a földeáki úton éjjel 3kor a puszta közepén!
megnéztem, csak h4 ben van bixenon meg h13 ban ami sztem kamion
stoppie a bi xenon az csak h4 es ben van tudtommal.... de lehet h nem mert ott 1 izzóban van a távolsági és tompított volframszála... meg hogy autót ugy hírdetnek h bi-xenon attol még lehet h mindkettő yenon de nem egyforma(h1-h3)
de a foglalat ugyanakkora a h1 és a h3 nak? meg tökmindegy h 1 vagy 2 szett ha 2 ember összefog és megvesz kettőt ami fejenként 33 ezer mert el tudják osztani 1 ilyen 1 olyan :) és akkor még gányolni sem kell sztem....
amúgy ez csak a szabványa hogy H1 vagy H3 ....
ugyanúgy be tood rakni !
Szal nem kell 2 szettet venni!
1 Szett Bi-Xenon kell és azt elosztani 2 felé ...
és akkor mindkettőnknek duplán van
Holnap megnézem mennyiért kapjuk ...

meg hogy hogy is van ez ....
Sztem a Bi-Xenonnál van olyan hogy 1ik ilyen, másik olyan !
Amúgy ez elektronika a kurvadrága
Audiból most ment ki
Olcsó mulatság ....
33 ezerért van máshol...
kocce az infót. ezek 35w on uzemelnek, tehát még kevesebbet is vesz fel mint a gyári. akkor viszont ha az egyik ilyen a másik olyan akkor 2 szettet kell venni 2 embernek és 1-1 et tudnak berakni akkor a tompított és a távolsági is xenon lesz.
Mert az 1 dolog hogy kurvajól néz ki, DE sokkal jobban látsz vele, Örök életű! és egyéb hasznos tulajdonságokkal bír !

A tompított H1-es a Fényszóró H3-as ...
És 55W a gyári ...
bi xenon 43 ezerért van komplett tudtommal de akkor az h4 es h4 es van az rs ben?
Őhhhhhh engem lehet érdekelne

De csak a refit akarod
Én sztem utánanézek a boltba mennyi a bi-xenon

Jó hogy van ez a BOSCH
tesom kocsijában is xenon izzó van és ugyanez a probléma vele de lehet hogy az is cserére szorulna
én nem xenon félét fogok hanem xenont... 33 ezerért már van elektronikával egyutt. abbol elvileg csak a fele kell nekem tehát a másikfelét el tudom adni másik motorosnak. tudja valaki, hogy milyen kell bele? h1? h4? stb köcce
nagy a boldogság
látom ezt a hírt megosztottad még 3 topicban már megint. wiwre is kitetted remélem, meg az msn nevedben is benne lesz
na zsír! nekem csak 2 hét múlva jön meg a power race...:( de ah elnézem addig még mindig csak max 15 fok lesz ugyh euroring egyenlőre még várat magára:( na nem baj addig legalább elkezdhetem megcsinálni a pályaidomot. jó meló lesz levakarni ról a festéket. főleg h 1,5 miliméter iyen fekete réteg, tehát leoldani nem is lehet.... valah le kell csiszolni vagy nem tom:S
nekem xenon féle izzo van az RS-ben de nemnagyon tom dicsérni... max annyi hogy jol néz ki de refivel kell menni hogy lássak is valamit este. de lehet hogy már régi benne az izzó azért ilyen gyenge nemtudom
skacok valaki megtudja mondani, hogy milyen izzó kell az rs be mert xenont szeretnék... jah és hogy hány wattos ami benne van
kocce