Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na fussunk neki még egyszer: nem akarom megvenni én csak max:400-450 ig keresek
olyan kell amin nincs rendszám MERT : nincs jogsim csak 2 hónap mulva lesz (de ha lesz akkor le sza...om a 125 öst ,csak 250 es veszek) tehát 2 hónapra kell utánna eladom tehát nem veszek drágát.
Nem kell rendszámos MERT ha megállit a KPM.-es (vagy a rendőr) akkor beüti a gépbe az alvázszámot és kihozza a belügyes adatbol hogy forgamis stb..... és szétku...ja a seg...em
Tuning : fasza a motor pedig ugy vettem meg hogy ki se probáltam .
Azóta megcsináltattam az elektromosságot(lámpa,fék,relék) 10 böl kijött
Darabokra szedtem mert én hülye elfelejtettem ,hogy a szivatót lefele nem pedig felfele kell nyomni. Ha meg már szétszedtem akkor át is néztem(ez a szakmám) kuplung fasza csak állitani kellett. Motor 5.-ös ) több mint 9 a kompreszió . Jól huz, és már jól döntögetem a kanyarokban (nem rossz 400km után azelött 10 évvel ültem akkor is csak simón)amugy ezért jó ilyen korban mert 10 év kocsi jogsi után már kialakul a reflex.Amugy meg csak azért vettem apriliát mert a haverom most nyitja a szalonját és mult héten 1500 ért vettem tőle(beszerzési ár) full szintetik agip 2T .ez csak egy példa
loki2000 ismerem a motorodat
Azt a motort ismerem
Itt van Csabán a szalonba (tölünk 50 méter az Aprilia szalon )

Azon a motoron nincs rendszám
Forgalombahelyezéshez kell még a reg. adó. ! ez nagyságrendileg 100-150E ropogós magyar forint !
Plusz ismerem a srácot akié, és a H.Ringen rakta bele azt a 890 km-t !
Be lett számítva egy másik motorba ....

Ha azt akarod megvenni akkor sok szerencsét
a tied 1995-ös?
kur...a jol nézki ahhoz képest.
Az a baj hogy a tied forgalmis nekem nincs jogsim csak nyár végén tudom megcsináltatni(időhiány) amugy meg ha kész a jogsim csak 250 kell van egy hirdetve 650000 1997 es nagyonszép
Az olasz oldalakon 97-01 es Rs125.-ösök 700-1400 euro.
Végülis 2400 km oda vissza az kisteherrel kb:240l gázolaj =70.000.-ft (autópálya matricával)
ha itthol nem találok lehet hogy az lesz a vége.
nem cserébe hanem rovábbá:)
mondjuk egy főtengelyes, dugó és hajtókat cserére meg perselyezésre szorolú motort ennyiért lehet kapni. cserébe már kéne uj lánc meg lánckerekek meg kuplung stb....
érdekes árak. én 4 alatt el nem adnám a 95-st.... lehet h sok de nem érdekel. legalább qrvára rendben tartom és annyit költök rá mint a szemét.. 420-ért 2002-es....
igaz hogy csak egy új kép van hozzá de akkor is.
Láttad a hirdetést?
kíváncsi vagyok mi visz arra egy szalont hogy ennyiért adjon el egy 800kmes motort..
nekem ez nem teljesen frankó.
Az expressz.hu -n 3 napja kelt el egy 2002-es 420.000.-ért és van most egy békésben (szalonban) 920.000 ért 2006.06-i(új típusu) 800 km-el.

Körbenézve az árakat max:450.000.ig érdekel
Az rs50 ek pedig 250.000.- 350.000.ig vannak hirdetve.
Azért ennek semmi köze a corás biciklihez, ez azért olcsóbb mert öregebb ami nálam nem hátrány, 300ért már 250es motort tudok jó állapotban, csak ezeknek a 125ösöknek magas az ára...
miért nem vennál ennyiért?

ennyiért nincs értelme. azzal csak a szívás van. össztelós biciklit is vehetsz az auchanban 12-ért. gondolom nem azt veszed:)
Neked van pénzed másnak nincs, ennyi...
Nekem ha lenne se adnák 300nál többet egy 125ösért...
az enyémér adsz 1,2M-et és megtarthatod az rs50et
Leraksz az asztalra 7 kilót, viheted a Tuonot
És itthagyod az RS-t
RS 125.-öst vennék !(1997-töl) .Csak be kéne számolni egy Rs 50(1998)-ast. kép az oldalamon megtekinthető.
ez a bolt nálunk van..ha kő az olaj,az csak ugy müxik h lejössz érte!
Szia Piet! Most 2motorom van:megvan még a jóöreg Simó+tavaly május óta egy Freccia C12R gazdája is vagyok:)..pesten fél évig tanultam(nekem nem sikerült megszoknom se ma várost,sem a bme-t,és az a véleményem h a fővároson kívül is van élet..) szeptembertől győrben folytatom...addig meg próbálom hasznosan tölteni az időt( 2.nyelvvizsga,ecdl,meló..)
Nálad miújság? Boldogulsz a nagyvassal?:)
Csá !

Kéne nekem hátsó lábtartó meg kipufogó felfogató rugó (ami a könyöknél van)

Ha tud valaki akkor szóljon !

THX
Joe gyere már fel msnre
nincs valakinek elfekvöben 96os RS-re valo jobb oldali lábtartókonzol?vagy valaki nem tud eladot?
Engem érdekelne a plexi. Írd meg a telefonszámodat!
megtaláltam azthiszem, ha a mobil1 2tre gondolsz..
az oldal jó szar, bárhova kattintok mindíg tök mást csinál mint kéne.. :(