Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb 650
Mennyi az a gyorsan? 500km?
az enyém még nincs 1 éves, de már benne van 6500km..
csak most picit furán gyorsan megette az 1 lityó R2-t. Pedig nem hajtottam jobban az átlagnál.
fasz se érti
Semmi ...

csak "ha már nem új, legyen újszerű ..."
amúgy mindenki 10"000km-es széthullást mondott nneked is az RS-re
Ez még csak 7500 km-es Még bírnia kell
1 picit

Jah, meg a karbit hozta el Apa hogy a szerelők takarítsák ki ...
De semmi komoly nem volt
Még a súber is alig kopott ...
Télleg szép állapotba van a "belseje"
És mostmár a "külseje" is méltó lesz az Aprilia névhez
Hi. Remélem tudtok segíteni. Cagiva Mito Evo-hoz keresek fékkart és kipufogó tömítést. Bp-en, vagy környékén. Dánken
hello!van egy cbr600f2öm és szeretném elcserélni egy rs-re!ha valakit érdekel az szoljon!és elmondok mindent!stohladam@hotmail.com az msnem,ha bármit akarsz vegyél fel
nekem is balról van
http://w2.bikepics.com/pics/20... nsré nem lehet mert az balos
nem lesz eladó mert még egy darabig használom aztán nagyobb lesz ha minden igaz, meg a húgomnak kell majd ......
írtam...
jól néz ki..de nyakon csaplak ha meglátom majd a hasznaltauton 200ezres iraynaron..
van csiga és tudok is adni hol tudsz venni de nem offolom szét a topicot szóval email ---- kistuning5@citromail.hu
(amúgy ami nekem benne honda nsr125ös csigája)
na...mekkora tengely van elől? mondd h 17es plz
igen 17es van tartalék csiga ha érdekel
ns1en 17es felni van elől? kéne belőle a km csiga
motort szét szedtük hogy mi újság, akkor a vas ami fogja ki lett kalapálva, akkor elemek csiszolása & festése pár dolognak, új fogaskerék+lánc, kuplung csere, műszerfalt kellett építeni ahogy volt :S, kipufogó lett rendbe rakva még + az egész motor újra lett kábelozva meg még egyéb apróságok
volt valami komoly szerelés is ,vagy csak esztétika?
Tyt így áll neki az új fejidom, ma este pedig hozzom haza a többit és rakom össze. remélem minden jó lesz
De sajnállak

Én is egész télen a Moccót csináltam .....
Múlthéten átpolíroztam
Most majd műanyagápolózás

Aztán lassan-lassan összerakás ...
évjárat?
Eladó Aprilia RS125re gyári kipufogó rendszer és egy átlátszó plexi és ülés alatti idom !
érd. e-mail/msn: csipi10@citromail.hu -n
dobjál képet.
kíváncsi vagyok hogy áll neki az új fejidom
nyugodalmas jó éjszakát !
(holnap 4kor ébredhetek )
rendben ..... nekem ilyen problémáim nincsenek
holnap hozzom haza az idomokat a motorra rakom fel és goooooo ma 2" 1/2 órát dolgoztam rajta meg majd nem egész télen de szerencsére már minden jó és pöpec ha van rá érdeklődés csinálok majd pár képet hogy áll
nekem csak annyi hátrányom volt hogy a TZR lámpája szartse ér még a refi se szal... de a többi már off lenne majd a TZR topicba kifejtem