Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyerekek meg van a kresz vizsgám A1ből
igen bencce mondani is akartam h milyen beképzelt lettél mostanában . amúgy egyetértek h mocsok egy város én is rühellem soxor, még mondjuk nekünk annyira nem is szar itt mucsán, belvárosban megőrülnék az tuti
felhúztam a contisport attackot naggyon fajaaaa
Kocce Bence akkor ki kiell, hogy költözzem B!udapestről... és nem leszek beképzelt :) de akinek nem inge, nem veszi magára :)
ja az még eléggé csuszik. még ma reggel is. döntöttem és érzem h megy el a hátulja....
én tegnap este majdnem 10ig mociztam! vigyázzatok srácok, lassan tavasz van - vadveszély! Kishomoktól nem messze, 2 köcsög őz futott át előttem pár méterrel! az egyetlen mákom hogy kb. 45el mentem!
Ja és a tegnap esti hűvös időben úgy csúszott az aszfalt mint a taknyos jég... deazértjóvolt :)
de a tegnapi gp tényleg jó volt!
én ma mocival jöttem be. jó szar volt, utálom ezt a tetves budapestet:) kibaszott nagy , a legszarabb szórakozóhelyek a legszutyokabb emberekkel, és nem tudom miért de mindenki qrva beképzelt aki bp-i:) tököm tele van. kiköltözök lassan budaörsre:) csak épüljön egy jó kis lakópark vagy valami...
Grat Talmának ! na meg az apriliának! ja és Rossinak! jeeeeeee jó kis nap volt ez a tegnapi..
amúgymeg punny.
"koplet power kit"
misóc barátunk színvonalas hírdetése
gratulálok neki...
Szisztok! Ha valakinek kell Aprilia rs 125-ös alkatrészek vagy tanácsok vagy bármi akkor vegyetek fel msn-en aztán beszélhetünk aprilia-rs-racing@hotmail.com
lol
csak érdeklődtem köcc
A Senatorokban volt még ilyen műszerfal......
igazából az enyémben semmi narancs nincs csak piros. azért volt kicsit furi amit te tettél be képet mert színre kicsit más azért. kiszívta aztat a nap:)) egyébként festés, nem matrica. matrica 12 év alatt lehet lejött volna már:)
Melyikre gondolsz? a digitálisra? az gyárilag van benne 2000 db ilyen vectrát gyártottak limitált széria.
kb 1 éve árult valaki külön az opel forumon ott lehet h találsz kb 80 e ft ! sok probléma van ha másik helyére akarod berakni, más jeladók kellenek stb, ami csak a digitálishoz volt gyártva...
ha érdekel adok 1 forumcímet ahol utánna tudsz kérdezni
Szia Joci!Azt a műszerfalat holtaláltad a vectrához?
szia itt nem csréről volt szó az rs sel kapcs hanem fényezésről.... ugyhogy sajna az az rs nem lesz a tied :)
Ha a tiéd az RS akkor azt.
Van pegasom is és futurám is rendszámos.
Bence a te Rs ed elején a fejidomon a szürke színben a narancsospiros szin a z festés vagy matrica? köcce a választ :)
mit szeretnél cserélni, mire?
midnight purple
Csere beszámítás? nekem jó lenne csúnya fényezéssel is