Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tőlem , majd rákérdezek valakitől
te megf miről beszélsz?

40es meg ilyesmi karbival mennek!
az Alpok adrián van megkötve hogy a 125 Sport kategória 28as karbival mehet!
itthoni közúti 125 ös Dunlop Trophyba nincs megkötve...
szemét szabályok
igen? nem tudtam azt mondjuk vágom h itthon sokan csak a 28as karbit tudják jól beállítani a 34-eshez nem igazán értenek valamiért
biztos nem akarnak gp-n sokat fogyasztani:)))
Te tudod, gp 125ös gépeken 28as karbi van
mindenki 35 körülit ír, ha én odaírom h 32 (sztem annyi kb) akkor elkezdenek magyarázni meg hőbörögni h miért ennyi:)
de ez még 34-es karbis, meg qrva nagy fúvókákkal meg ezek meg a 95-ösök még nem voltak szétfojtva.
ja... immáron 1,5 órája:D
Ettől csak hülyének néznek
bencce a te moccod is eladó nem?
én is 35-t írtam
Nem nagyon vannak tapasztalataim RS-röl msot akarok moccot venni és kérdezgetek
De a 36Le viszont az gyárilag max 30, valami rezóval erősebb lehet
Sokat csalnak ezek az órák, bár fasz tudja, lehet megy annyit , alattam biztos nem megy , szentendrei úton a coránál most elég kaotikus az az építkezés meg az egész úgya ahogy van, balaesetveszélyes az a szar
ez ennyire miért lehetetlen? énis 177-t nyomtam ki belőlő hringen és 12300-nál voltam. mondjuk most már nem megy 170-nél többel vagy nem tom mert szentendre fele menő úton akartam kipróbálni de lezáták hirtelen előttem a sávot valami miatt, örültem h nem rongyolok bele a lezáró táblába mert közben a jobboldali kocsisoron meg az indexeken volt a szemem főleg:)
36 Le meg 180as végsebesség
Én is így tudom hogy már nincs..., de ebben nem vagyok biztos, haver mondta hogy ő visszakapja...
Mi erröl a motorról a véleményetek?
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=60837

Thx a véleményeteket!
Már nicns olyan hogy x áv után nem hozhtasz be
na úgy már adnék érte 450et
bazdmeg most jut eszembe h lefoglallóztam előre a power race gumit... na mind1
a gumi szinte új volt blokk is fel volt újítva km-óra spirál is meg lett csinálva ja és csak 20e km volt benne
dehhhogynem:)
dehogyis
ahelyett h vettek volna pár 2ajtos 4.2es R8ast koszos 30milláért