Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megbízhatóbb? ugyanaz a kettő, csak egyik "terepmotor", a másik meg kis sportmotor, amelyik tetszik neked azt vedd meg, mér más kérdezel hogy melyik a szebb?
Szasztok!

Ha a Kormány igazat mond eltörlik az összes motorra vonatkozó ősszes adófajtát!
-Reg adó
-Súly adó!
és Autópálya haszn során sem kell fizetni Április 1. és Október 30 között!

Most írok először mert most regeltem!
Sziasztok !
Kérdeznék valamit ha lehet !?
Melyik a jobb , megbízhatóbb , szebb , ?!
Aprilia RS 50 vagy , Aprilia MX 50


Köszi !
thx danimoto
az a baj én is sok félét hallok:)
és az a 150 nem annyira tetszik
nekem is mondtak már 50-80-90-150eket, de sztem is a 80-90 a reális.
Hello Zero

Reg adó egy 125-re kb 20e - 25e Ft.
Ha le akarod rendszámoztatni és nincs papír arról h 125cm a motor akkor az olyan 90e Ft (de hallotam olyant is h 150e Ft), ha van olyan papír a motorról amiben 125cm akkor kb 35e Ft.
nem ezt a smileyt akartam, ráadásul nem csak 1et...
" mert olyan vagyok mint egy punnyadt pénisz."

Hi all!
valaki tudja most menyni a reg.adó 25-ösre? (98-as évj.)
Meghogy mennyiből jövök ki kb., ha le akarom rendszámoztatni?
én végigértem agyonfelülkarburálva utolsó előtti helyen de marhajót motoroztam
tetszik a motor is,de bazzeg neki kell álni sportolni mert olyan vagyok mint egy punnyadt pénisz.
4kör és meghaltam.
Amugy Zsolti,bocs a sikános történetért,de má idegesített hogy ennyi 125ös van előttem:D
bammeg
elugrott a vezérlésem. válszeg a vezlánc feszítő partonom volt gyenge. ezlánc minde új volt. Na mindegy. Most megpróbáljuk megint összerakni, új hengerfej, vezlánc, dugók, stb. csakjólesz...
Ennyit bírt a ZXR?
uhh bazzdmeg
jó hétvége volt :( Edzésen még verettem

http://img3.tar.hu/agytagito/i...
gratula a versenyzőknek a részvételért, meg az eredményekért!
én ma a délutánom + estém a motor takarítására fordítottam, nameg egy kis ápolgatásra :) most végre olyan tiszta ahogy szeretem!
láncot is feszítettem, bár meg vagyok verve ezzel a lánccal.. állandóan attól parázom h túl feszes lett, amúgymeg baszottul zavar ha lóg :D
2,5centi a lógása terheletlenül, remélem ez pont jó lesz.
Látom ez csak kam hogy eltörlik a regadot......
Kár pedig picit egyszerübb lenne behozni a gépet mint mostanság....
csaoka.
Most tényleg eltörölték a regadót?
mert mostanába szeretnék venni én is rs 125 öt vagy 250 et és azért nem mindegy......
hát igen,mitogeri is egész jól terelgette a yamit de Fábián kiesett,meg Csabi gépe is beadta a kulcsot
Tényleg fasza volt, de a végére sajnos már nem lehetett követni. Együtt az ssp400, 125, cbr kupa meg egy honda rs...
zsír volt a mai futam, Ricsi és Zsolt is jó helyen végeztek. majd tolok fel vidiket,képeket
Légyszi küldjetek nekem internet cimet ,vagy elérhetőséget,ahol Áprilia Tuareg Rally 125 höz alkatrészeket lehet rendelni. Vagy árlistát lehet megnézni
Info kellene.
DELARTO
VH SB 34 Karburátorba mekkora a főfúvoka mérete ,Nekem 148-as van benne.A motor nem megy erőtlen és tortyog
könnyen meglehet hogy ezzel szépen behülyítették a fejed
ha csak az utolsó részét nézed a hírnek :
" A jó híreket Gyurcsány Ferenc és Kóka János együtt jelentették be, akik a magyar gyorsasági motorsport amatőr géposztályában indultak el a bejelentés tiszteletére a hétvégi Dunlop Trophy versenyen, a Hungaroringen.
kissé gyanús hogy 2 ekkora sznob patkány nem motorozik ,és még 1 amatőr versenyhez is lenne elég vér a börszerkójuk alatt ...
nah meg az a kép
Na ez a regadó eltörléses izé ez kamm vagy most tényleg ? Ez most honnan jött így? Ez nem frankó
vicces hogy én soha a büdös életbe nem látom vissza a regadót amit befizettem...

szerintem ez igazságtalanság.. negatív diszkrimináció mert néger vagyok...