Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Lenne egy olyan általános kérdésem hogy menyi kb. fenn tartani egy rs-t?
Nekem van egy 122-esre való. kb. 70%-os van hozzá egy egygyűrűrs dugóm is vertex. Ha kell érdeklődj!
Csáó mindenki! arra lennék kiváncsi hogy hol lehetne hengerszettet venni az rs be?lehetőleg linket ha tudtok.köszi
Bencce, azt hiszem te írtad hogy féktárcsára lenne szükséged,ha még aktuális akkor lehet tudok neked segíteni,úgy néz ki lesz most egy első.Ha aktuális még akkor majd este beszéljünk!
te kihez beszélsz?
Tehát ezeket az alapszínre fújást gondnélkül megcsináljuk neked!meg nem tudom lehet h kép alapján még ezt a faridomon is h kék be belemegy apiros csak annak akkor tudni kell hogy milyen mettől meddig stb milyen alakzatba!meg elöl de amugy sima ügy ezeken kívül!Neked most egész pontosan hogy kéne?
Szia!Mi azt tudnánk megcsinálni neked hogy lefujjuk afejidomot ezüstre oldalidomot ilyen fakított pirosra vagy milyen az és a farát kékre és még max bele azt a pirosat de az necces mer ahoz többb kéne mint egy kép
Nemszámít h ha ki8csit szemetes lett vagy valami elvégre kitudja melyik kanyarban nézi majd meg közelebről az aszfaltot Na jó nem természetesen minden jót kívánok!

nem szeretek ugyanoyan festesű rs-t látni mint az enyém
na mind1 ez csúnyább
Rs-t kéne ilyenre...
én is ma voltam a festőnél holnap megyek a motorral hozzá rá próbáljuk hogy jó-e stb.... aztán akkor utána csinálja a többit rajta de már alapozás kész van hétvégére teljesen kész
Zsóóóóti: Mivan a slick gumikkal a jogra?
Tényleg jó ár. márkaszervízben kicsit húzós, de van aki megfizeti...
ebben monden benne van(de csak idomokra vonatkozik,felni stb az plusz pénz)
ebbe a festék ára is benne van?nagyon baráti ár
Felénk 17-25 közt van egy komplett fényezés(motorra,robogóra),igaz hogy relatív hosszú ideig dolgozik rajta a festő(van mikor két hét) de az eredmény megéri.
Szia jocirs!Mien motort kéne fújni és milyen színre mert lehet h tudok neked segíteni fényezésben
Persze függ a festéktől is
Apuéknál kb 50-60-ba fáj egy teljes fényezés
ismerős fényezte baráti alapon
amúgy nemtom mennyibe lenne...
lettek ezeken is hibák de minimális, mivel még nekünk kellett volna mégalaposabb munkát végezni, de mivel nem bemutatómotor lesz hanem verseny ezért megfelel nekem ígyis
Mito hadd kérdezzem már meg, hogy mennyiért fényezték az elemeket. köszi
majd elválik,Kedden nézni biztos megyek,gurulni nemtuti.
verseny meg remélem összejön
MEg a rajtkockán is :) Sok sikert..
Nekedis!

kint talizunk remélem!
meg majd pályánis
sok szerencsét!