Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi is néztük tavaly, 400-ért nem adta oda a srác....
De a bal oldala szarrá volt törve és igénytelenül volt megcsinálva meg elég elhanyagolt állapotban volt AKKOR.
még én hoztam németből
Ez az első 125-ös motor amivel mentem mitogeri jóvoltából :D
AZA bizonyos "CASA" kipufogó van még az RS-en loki?
jó mondat lett, én sem vagyok tiszta
szóval előző este valami tiltott dologgal éltél:)
szerintem kornél inkább arról van szó h valamit előző este valami tiltott dologgal élték és fogalmad sincs h láttad e azt az sv-t vagy csak odahaluztad
nem álltam, kék volt az tuti nem emléxem már h 1 vagy 2 pukifogó volt, na túl van tárgyalva
De ott vettem. Ismered?
nem szegeden vetted?
Mivan te álltál az út szélén?
Még azt sem tudja biztosan milyen színe volt Akkor tényleg "berobbant a képbe" a srác Ha 2 kidörrentője volt akkor egy ezredes volt. De gondolom azt sem tudod
Natix megvolt, először aztmondták nincs gari, aztán halkan mondták hogy mégiscsak van...
Igaz a boltban a pultos csaj hozzáértése borzasztó.. Elképesztő mennyi baromságot összehordott.. (tudnám az ilyen mijafasznak dolgozik motorosboltban) de aztán beszéltem az értelmesebbik szerelő sráccal, és megfelelő válaszokat kaptam :) bár volt sületlenség abban is amit Ő mondott.. aztmondta ha arrow rendszert rak fel kisebb (!) fúvókát rak be és a fogyasztás is csökkenni fog! Merthogy több levegőt szív... azt a metafizika kurva eget bele......

Május vége fele a 8000es szervíz alkalmával ha minden igaz egy vadiúj arrow rendszer fog virítani a gépen :))) devárommmááárrrr
Nemtom bakker . berobbant a visszapillantóba elengedtem, utánamentem (vagyis próbáltam) de talán 1000es volt és talán kék, meg mintha neki is contisport attack lett volna fennt
ez kurvajó volt Kösz Kornél jót nevettem
Ja boccs csak el kellett mennem otthonról azért nem válaszoltam!

1000-es SV-volt? Mert lehet h a Vaterom döntögetett arrafelé
bordó bőr vagy fekete bőr huzat?
muki
milyen nagyobbat adsz helyette. Azért kérdem mert tegnap vettem egy rs125-öst (2000) és gyári dob van rajta , és lehet lecserélném.
Hali!
akinek van eladó kipufogója az szoljon. kizárólag csak hátsó dob érdekel.
cserébe tudok adni egy nagyobbat ha vkit érdekel hali
neten nemtudtok vmi olyan oldalt ahol levannak írva a rendőrök jogai a motorosokkal szemben?
kiváncsi lennék rá
nem te voltál ne örüljéé . írtam neked msn-en h jössz-e de nem válaszoltál
én elindultam egy SV-s gyerek után aki elég durván kente, az első kiegyenesített balos után feladtam
amit én néztem be az is qrva benézős. amit az is bizonyít h taknyolás után igy nézegettem és legalább 2 iyen keréknyom ment még le az utról be a susnyásba:) szépen gazok ott letaposva:)
sztem még sok ennél benézősebb kanyar van ott