Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma megérkeztek a fényezőtől az idomok!
bevagyok már ZSONGVA

hétfőn matricázás, kedden meg járatás aztán meg kicsit odatesszük magunkat!
Várommá nagyon!

Szombatra nemfoglaltam helyet szal csak a nagy déli guruláson megyek
másnap meg amitszól!
Köszi!
-sportorvosi
-licensz
-leadott nevezés

- http://www.brorganisation.hu
Sziasztok!
Meg tudjátok mondani, hogy mi kell ahhoz, hogy elindulhass egy amatőr versenyen? És főként mennyi pénz? Hol és mikor rendeznek amatőr versenyeket?
Izlése akkor is elég tré
ja tényleg... látszik a farokidom alatt el van blúrozva az aszfalt...
photoshop
ízlésficamos.. biztos előtte simsonja volt, és annak is atom felhajtotta a hátulját.
undorító! -1 pont
biztos oyan helyen közlekedik a srác vele ahol csak kamionok vannak, és azok csak így látják a féklámpáját
Bencce, Nekem az Akorl 40E huf orvosival! (elsősegély nélkül természetesen, mert az már van)
amúgy megvannak a kresszek, mehetek bohóckodni T betűvel a hátamon a városba megint
ráadásul ez karbon? meg miyen féktárcsa... viszont a lánc az kicsit feszes:)
mint ha segbebaszták volna
ez mia fasz?:))
valaki mondja már meg mennyi bontóból egy féktárcsa. lehet elkellene már előre...
de a vasárnapi versenyre megyek, megnézem miyen mezőnyre kell számítani majd:) meg drukkolok nektek:)
Aki azért akarja 50es papírokkal használni egy 125 2t-t mert nincs pénze a jogsira az felejtse el szerintem. 60 ropi a jogosítvány, ha van A1-ed akkor olcsóbb jóval. vehetsz jó állapotú motort 400 körül de számod bele h a jogsi árát az első 1-2 hónapban úgy beletapsolod h észre sem veszed! nehéz ezt elképzelni én is csak akkor veszem észre h hónap elején 400, aztán hónap végén már csak 300 van a számlámon ugy h nem voltam bulizni meg sehol sem. voltam szerelőnél, vettem ezt azt... úgy összejön az h nem hiszed el. ráköltesz még annyit amennyiért vetted. már ha valamennyire igényes vagy és nem zavar h hát vannak rajta szar dolgok, és nem akarod mondjuk elhagyni a blokkot... olcsóbb ha értesz hozzá mert akkor meg tudod magadnak csinálni (de a geci drága gyári alkatrészeket akkor is veheted, vagy veszel nem gyárit és akkor mondjuk elakad a power mert szar a szimering hozzá és megszorult, ah mondjuk én jártam) , mondjuk én a blokkba nem fogok soha belenyúlni mert nem bízok meg magamban, van aki ezt csinálja 10 éve, én másnak tanultam ez van, jobban tudja h kell csinálni. amit tudok kisebb dolgokat h kicserélem a fék olajpumpa meg kuplung bowdeneket meg fékcsöveket meg oyan dolgok amihez nem kell szétkapni a blokkot már meg tudom csinálni, vagy felhívok valakit h magyarázza el, amikor megvettem azt sem tudtam mi az a henger:D:D szóval ezen felesleges spórolni mert ha az a pénz neked tényleg igazán számít akkor 3 hónap múlva eladod a picsába mert nem bírod, és persze buksz rajta.

blackdragon: én még mindig nem tudok e-ringre menni menni mert most rendeltem meg a power race-t előre és 2-3 hét amig megjön de aztán havi 2X megyek. meg h ringre is. aztán nyár előtt egy verseny mindenképp kéne:)
Jah ha már itt tartunk. Gyertek szombaton E-ringre és Kedden lesz edzés a H-ringen a licenszes versenyzőkenk és szom. időmérő és vasárnap verseny
gyertek és nézzétek meg
Szerintem egy 125ösnek jobb az Euroring. Sokkal rövidebb és élvezetesebb menni,nem kell annyira széthuzatni a gépet. Egy hátránya van: hogyha sokan vagyünk akkor sokat kell kerülgetni.
Euroring árak: 13000Ft/nap 9000/délután (12:30-tól - 6ig asszem) 7000/délelött és 5000Ft/óra
Hungaroring is nagyon jó kis pálya csak ott az árak nagyon húzósak (tavaly másfél órát mentem 15000ért) . Ha van egy veled egy szinvonalon menő ember a Hringen akkor jó mert nem lesz unalmas, viszont ha nincs senki akkor elég hamar monoton lehet
/Saját véleményeim/
Sziasztok!

Mi a véleményetek az Euroringről? A Hungaroring jobb? Amikor egyszerre van autós-motoros nap, az hogy működik? Mármint mennyi időnként van váltás?
a teljesen sérülésmentes 10enéves motor oylan roitka,mint a fehér holló..
Még életemben nem voltam, haver hívott, de most nrg sincs a toppon meg télleg hideg van... majd meglátom...
lesz hát bár én ilyen hidegben biztos kihagyom.......
Nem akarok ott szétfagyni
nincs mit :)
köszi még 1x. nah így kellle zt :)