Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja hát gecc ez a Kawazöld Aprilia nagyon gáz akkor már valami versenyreplikát fényeztettél volna
r6-volt,4 szer műtötték,eltörött a lábában az összes csont,meg a csuklói,asszem,de él.és sajna Ő volt a hunyó.
sok az olaj Biztos szétment az olajpumpád
Bááázzegg! Akkor jóra gondoltam! Ismerem ezt a kanyart! Én is így jártam majdnem ott csak annyi szerencsém volt h nem jöttek szembe! Még az Sp-vel versenyeztem arra seggemben egy Mito evoval (akit azóta sem tudom ki ) beszálltam úgy rendesen ebbe a kanyarba és én is ugyanúgy leestem az ívről mint ez a srác! Akkor mákom volt mert nem jöttek szembe..... De ugyanígy megcsináltam ezt autóval is, végigkergettem egy motorost egész egomig a végefelé már se tapadásom se fékem nem volt úgy túlmelegedett minden CSak kb 3x estem le az ívről.. jó móka volt
ja nem...:) tényleg úgy volt h elmegy, de aztán megsajnáltam...
qss..én is azzal járok a freccia mellett...
azthittem kamuztál nekem :)

majd kiabálod közbe "íííziii rááájdeer öcsééém íííziii rááájder"
Hello!
Mire figyeljek oda rs 125 vásárlásakor?fontosabb dolgok amit helyszinen megtudok nézni?
Aztán ha esetleg megvettem otthon mit nézzek meg?
És mégegy kérdés a nagyobb tuninghengeres motorok gyári fötengövel h birják a strapát?érdemes iet venni ?avgy biztasabb a 125ccm-es hengerrel?
Legyen is. Sokhülye van. Nekem ma meglett a kis s51-es simsonom. izzókészlet, eücsomag, biztosítás, bennelesz, és azzal fogok városba huligánkodni. :D Azakirály. Pályára meg ottvan a zxr. :D
hát én a húsvéti fokozott ellenőrzésből 1 rendőrt láttam hétfőn...
aztis délbudán. aztán elmentünk szentendrére, esztergomba, dobogókőre, csobánkára és pesten köröztünk vagy 1órát és egy darab rendőrt nem láttunk
pff nemsemmi.
szerencse hogy túlélte.
hallottátok hogy egész nyáron razzia lesz a sok motoros baleset miatt?
szegény srác remélem hamar felépül
Nagy mázlija volt, ez tény.
Hello
Ez sokszor hiba szokott lenni lehet 2 probléma ami orvosolhato hogy nem szoktad néha meghuzatni és bedugul vagyis inkább beolajosodik a power és nehezebben nyit a másik orvoslás ha ez nem jön be akkor a karburátorban lévő fuvokával kell variálnod
hát a motort elnézve azt kell mondjam ""Jól járt"" ill. szerencsésen megúszta... jobbulást neki
A srác jól van. Túl van a 2. műtéten is, és teljesen fel fog épülni.
A baleset után eszméleténél volt, tudta hol van, mi történt, stb. Sajnos a bal lába szilánkosra tört, a bal alkarja is, ezt per pill. csavarok tartják össze, és egy elég nagy agyrázkódás
A lábadozás hosszú lesz, meg még pár hétig a kórház lakója lesz, de felépül. A motor kuka, de most nem is ez a lényeg.
és nem zöld
Végre ma sikerült motort vennem: rs 125 (2000)380.000-ért
Tök fasza volt meg minden!
!AHA csak az az érdekes h elötte mielött ez lett vele semmi ilyen baja nem volt ebbe csak ez aszomorú
Te fényezted ilyen színűre?
szép a mocid, de ha vétel előtt állnék, a színe miatt fix hogy nem venném meg.. zöld aprilia? jézusom..
miért akar kawasaki színű lenni egy olasz moci?
aprilia elektronika van benne
Ráültél volna enyémre, ugyanezt érezted volna
Sziasztok!Lenne egy kérdésem igazából yamaha tzr 125 ről lenne szó !Mér van az h elindul 4 e ig pörörg faszán 5 től 6 ig ledadog de elég keményen majd megindul és füstöl mint a picsa meg minden elég szar hangja van 5 6 között, jah emelkedőn 1 esbe beteszed huzodneki és nem akar menni dadog mint a picsa azt alig megy szal ha nem tartod power fölött baszhatod!várom az ötleteket (jah kipufogót már kiégettük volt benne olaj rendesen de az má nem lehet a baja szal vároma dadogásra a tippeket!