Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyenesbe állítod a kormányt és messzebről megnézed a motort szemből.
hát a lánckerekeket h nincs e nagyon kopva, ha már a fogak hajolva vannak akkor az már eléggé a végét járja (bár az első az nem annyira látszik ha van rajta láncvédő) a láncnál meg hogy nincs e megnyúlva
sok a törött motor amugy?
és még az enyomon futást h tudom ellenőrizni?
nah ez 1 kielégítő válasz köszönöm szépen.a láncnál mit kell nézni?
pl motul 600 ha különolajzáshoz kell, de sztem a repsol competition se rossz
láttam TT-nek az egyik commentjét és azt akarom megkérdezni hogy a castrolt érdemes e megvenni vagy ha nem izlik a motornak akkor mi mást tegyek bele? repsolt? az nem kokszol vagy azis ugyanolyan?
és érdemes felnyittatni a tankot és a villanyaknál belülről megnézni h nincs e berogyva vagy vmi sérülés rajta (ott találsz egy évjáratot is)
ja és ha felújított a gép, akkor tudjanak mutatni egy számlát vagy bármit amivel tudják bizonyítani
egynyomon fusson, vázrepedés, idomok belülről, gumik, lánc, menjen normálisan, ne melegedjen nagyon, féktárcsák állapota, ha nagyon kevés km-es akkor érdemes megnézni a gumik kopottságát h valós e az a km , telók állapota, lenyomod a hátulját ha csillapítás nélkül felrug akkor szar,
oksa köszi
de én a te tippjeidre lennék kiváncsi
szerinted mit kell megnézni?
miután meleg,induljon könynen,blokk felől nem hallhatsz csörgő,erősen kerrregő hangot(vmi hangja azért lehet),powere működjön..=alul is legyen nyomatékos,középtartományban ne legyen lyuk és forogja le terhelés alatt is a pirosat..fékek harapjanak rendesen..kerekek 1enesfutása: menet közben engedd el a kormányt,ha megy tovabb 1enesen akkor jó. műszerek,világítás működjön.
lánc ne lógjon durván: ha a hátsó lánckereken hátra tudod húzni az má régen rossz.
Kuplung ne fogjon túlzottan fenn( bár ezen még lehet h segithetsz ha ráállítasz).
idomok mögé nézz be h látsz-e hegegsztési nyomot ill üvegszálmaradványokat.
első telt nyomkodd meg,ha lenyomtad erősen sé még 1-2szer visszaleng akkor vmi bibi van.
eléső kereket si rángatsd meg előre hátra,nem kotyoghat..
más nem jutott eszembe..jó nézelődész! ;)
minden héten leírja vki min 2x
Köcce Rsata, hanyadik oldalig lapozzak?
indulsz dunlop trophyn?
levan az írva csak visszakellene pár oldalt lapozni
csak h kötekedjek: itt mindenki akkora spieler, versenyekre jár stb. de azt nem tudja leírni senki, hohy ha valaki venne 1 mocit mit nézzen meg h ne vegyen szart...
videóval mivan már amit ígértél?
jön vki szombaton euroringre ? jó kis edzés lenne a jövőhétvégi versenyre meg úgy egyébként is !
srácok vki nem tud szerezni rs-re hátsó lámpabúrát?
jó csak mondtam, hogy minden tiszta legyen mert eddig elég nagy viták voltak ....
szóltam egy rossz szót?
figy nem én írtam
Jah meg "rárakjuk a 80-as hengert az 50-es Apriliára és az így kapott 20kw-os teljesítmény..." pfff
Tudom, megvan ez a szám. amúgy mr.