Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te soha nem fogsz egy egeszseges mondatot leirni itt ez mar biztos
bencce ma sikerült vettem motoros ruhát meg mindent szóval vége az eddigieknek anyumékat a baleset óta rá jöttek hogy nem kell gyorsan menni de motoron én vagyok a "kaszni" ......
hi
ma a natixnál kipróbáltunk egy rs 125öt 2006os 91xx kmel dugót cserélték benne, de vmi nem volt jó vele
5000 alatt nem akart feljebb menni a mutató meg a fékje darabosan ment, meg 2-3000nél ugrált bakkecskésen
ez a normális? gondolom vmi baja volt, de amúgy nagyon szép volt
akinek új rse van az felvehetne msn-re
előre is thx
najó de mégis akkor hogyan tudom beállítani?
Ha még nem csináltál ilyet akkor ne is próbálgasd!
Srácok kéne egy kis segítség. Kipucoltam a karbim és nem tudom hoyg kell beállítani azzal a kis csavarral a levegő benzin keveréket. Nem tudom mivel soha nem csináltam még ilyet.

thx
Sziasztok!
Van eladó gumigarnitúrám! Dunlop D207 és D208 150/60 17 és 110/70 17-es méretben. Profilmélység 5 és 4 mm! Ár:25000/garn.
Az első képen a 207 a másodikon a 208...
Érd: 06308519052
email: quik@citromail.hu
hihi nekem kész a vas már csak 1 matrica hiányzik
ebben a joidőben itt a környéken motorozgattam szokom a gépet éshát kurvajo
ITT 1-2 kép ilyen elötte-után szerűség
mivan srácok, mindenki moccozik?
tegnap voltam, bár elég kétoldalú volt.. a mocizás elején nem pörgettem 4 fölé, a vége fele meg 8alatt nem volt :)) meghajtottam a Kicsikét, de nem adta jelét annak hogy nem tetszik neki :)
de azért jó lenne már egy sportrendszer a vasra.. jelenleg áll a dolog annyiban, hogy valamikor Apám felmegy kecsóra a natixhoz tárgyalni velük élőbe a garanciáról.. ha ez nem jön be, akkor jön életbe a Bverzió amikor a halasi faszitól veszek ócsóér.. csak valahogy nem akaródzik még mindíg 4ezrenként a 2x kipuffcsere+ karbihangolás..

írjon már valaki hogy mivan, ha moccoztok merre, meg milyen vót, meg nyomjatok képet, vagy valami! mer így punny :)
Én egy 2002-eset helyezek most forgalomba, az mindennel együtt kijön kicsit kevesebb mint 100-ból.
Hali,megint én!rs 25re mennyi a forgalomba helyezés kb?2000es évjárat
hali srácok!nemtud valaki polini settet meg sportkiput rs-hez?ja meg jet-es karbit!ha tud valaki akk vegyel fel msnre vagy irjon smst!0620392-51-46!msn:stohladam@hotmail.com
Előre is köszi!sziasztok
nekem meg full sötétbe a pomázi egyenesbe...nem volt egy vidám dolog
Nekem egyszer a főúton fogyott ki csőgáznál, hozzáteszem elég forgalmas út.
powered by scooterOIL
Ezért használom én Tesóm Areáját
http://www.kepesmotor.hu/april...

ehhez már benya sem kell, speckó robeszolajjal műxik
azért mert nem rakta be a képem .....
Tuning "technika 3 hozzászólásban" című rovatát hallhattuk...

Sztem ne fáradj a rajzolással, tudjuk h működik
Hát nem tudom majd nézd meg a TZR csapját ha azt elforgatod menetközben úgy hogy közbe ne menj le az útról akko király vagy
hát ezen nem látszik annyira de ha kell elküldöm az amatőr rajzom
lerajzoltam de nem tom beilleszteni ...
Miért lenne hülyeség a benzincsap ?
Most ott a rajzon tartalék is van a benzincsapon és amikor mész menet közben akkor mikor már ott fent a benzin nem tud folyni megtorpan a motor és akkor hopp gyorsan elfordítod a csapot …..
semmi extra dolog nincs benne sztem ….
én jobban szerettem így mint hogy egy óra ami mutatja hogy mennyi van benne......
hát igen az elég ciki . ...