Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

asszem a revü vagy a superbike
ezt nekem újságból másolták be anno ........
Honnan szedték azt a 27 kw-ot meg a 110 kilót...
jah hajógyárin is lessz gyorsulás elvileg
hát sajnos ez van itt van egy kis olvasmány ....
amint láttod Joe (amúgy mikor jössz gyorsulni most hétvégén audi80 & 100asok voltak tuningok Bp-ről és elég szépet mentek )
nem éri meg...
én is ebben reménykedem. szerencsére még nincs rendőrrel ezzel kapcsolatban tapasztalatom. sajnos az enyémbe is be wan írwa a 29kW.
VFR forgalmijába be sincs írva a kw. Az RS meg sajnos 22kw. De remélem azért nem szívatnak a rend őrei.
és kit kell megkenni? ilyen nekem is kell!
nemszeretném bescannelni a papirjaimat...
11kw-s papirok és ma adtam le a liszenszigénylőlapomat hogy megyek versenyezni és szted akkor 11kw-s géppel megyek? HÁ NEM

amúgy a Mito Evo-m forgalmijába Sárga szín volt és 21Kw és Lám Piroslett és 11Kw egy kis anyagi juttatásért... szal ez így müxik!
Gyerekek! azért figyelmeztetnélek titeket arra a tényre, h a ti 12-5öseiteket sem lehet A"-el wezetni, mert szerintem többek mint 16ló. Úgyhogy csak ne itélkezzetek mások felett.
Jéééé tuning neked is igazad van néha
Teljesen igaz amit mondasz Én veled vagyok!
Én inkább annak a híve vagyok ha bármit veszel(moped,nagy motor,autó …) akkor arra legyen jogsid is ha már X pénzt letudsz érte rakni …..
Én nem értek veled egyet, lehet h nem mindenkinek éri meg letenni az A1-re mert elég drágák a vizsgák mostanában és ezért vesz 50esként használt mocit.
én is nap mint nap szoktam látni 125/50-es motorokat és mind1ik vezetőjétől elvenném az M kat. jogsit .....
most lehet ezért a hozzászólásért én leszek megint a „hülye” de ez a véleményem akkor is ….
Sziasztok!
Én nyáron elején szeretnék venni egy rs 125-öst, 50-es papírokkal. Mondjuk eddig Simsonnal vadultam Mire érdemes figyelni a motor vételekor?
de igazad van, de most itt nem arról van szó, hogy 1 kezdő egyből 125 öst vesz. én 7 éve motorozom, nem tartom magam kezdőnek.... szerintem 1 robogóval ugyanugy szét lehet baszni másnak az autóját...
ígyvan elég sokan meg is szopják hiddel!
és megmondom őszintén lehet leszoltok érte de igazuk is van a rendőröknek ilyen téren!

Nemtudom ha belédjönne egy ilyen 50es papiros majom a kocsidba és a biztosítója beint akkor perelheted mire kiszednéd a zsebéből a motorjának a nemtudom hányszorosát!
nincsigazam?
teljesen igazad van. még ha nem is én vok a hibás akkoris én szívom meg, ezt most saját bőrömön tapasztalom! de bátraké a szerencse... és asszem amugy elég sokan járnak 50 es papírral... nektek mi a véleményetek?
ahelyett hogy gondolkodnál mitírsz...

MINDEN KEZDŐNEK AKINEK A FEJÉBEN MEGFORDULT HOGY 125ös MOTORT 50es PAPIRRAL VESZ:

-Balesetet okozol élből megbasznak mivel nem 50es motor hanem 125ös és 50esre fizetted a biztosítási díjat ami nem annyi mint a 125re szal a biztosító beint és zsebből fizetheted ki a kárt!
aztán jön a belédkötés hogy ez nem 50es hanem 125 és van-e rá jogsid... meg hogy vidd el és intézzed a papirokat...de mivel nemlehet elintézni a papirjait me kitudja hanyadik blokkvan benne, meg honnan lopták a motort, meg alkatrészekből tették össze és nincs semmiféle papirod a motorról csak egy adásvételi ami seggtörlésre pontjó... (amúgy nembiztos hogy te okozod a balesetet de akkoris kiderülnek egyből a dolgok)

juteszembe kikéldték tegnap a teljesítményadós szarokat FASZKIVAN
ott is nézem, eléggé eltérő áron vannak...
motor.hu-n nézz... én kicsit többet adnék érte azért... 400 körül. de a legjobb ha megnézed jól és akkor vehetsz olcsón is...
amugy nemtudtok eladó rs-t? milyet érdemes venni? 300-350 körul. mire kell vigyázni?
hát olyan 130 ról kezdtem el fékezni kb 110 re sikerült mert jött az oszlop....