Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyit szerintem az OBB is adott volna érte kiállítani mint balesetmegelőzési példányt...
Gondolom nem 50-nel mentél Látom volt borulás is, csoda h egybenmaradtál...
hát kicsit megcsúsztam a körúton... 7800 ft ot adott érte amugy a vestelep... mármint az ures kaszniért...
Egy autó végzete.........

Kilóra megveszi egy vastelep.....


Ezt hogy hoztad össze?
jah akkor ezeksazerint nem :)
nah majd később jövök.
jól van helyes akkor nem a pózer fajtából való vagy:)
:) hát már volt 1 motorbalesetem azóta kaptam is 1 lemezt meg 11 csavrt abal alkaromba, hogy összetartsa... mondjuk nem én voltam a hibás...
biztos jó 5let az a motor?
kb ennyi maradt :(
hát ez valóban 1 szar helyzet :( kicsit én is kilennék...
remek:) gondolom az autóból már nem sok van...
ma kicsit borult idegállapotban vagyok mert a bnőmnek a volt barátjával kell találkoznia mert az valami fontosat akar pofázni... utálom azt a szánalmas bohóc faszt ugyh nyűgös vok de rohadtul....
beleaktam az adataimhoz a honlapom linkjét, csak hogy megtudd nézni a fejem... :)
őszintén szólva azt sem tudom kinek írtad, mármint most már igen. csak ez volt a reakció. de ne vedd sértésnek:)
nah mivan mér véditek is egymást? a vadászgörény a barátnőmé.... csak, hogy tisztán láss..
biztos neked jobb fejed van, ha vadászgörényezel
nah akkor 1 véleményen vagyunk :)
Jó megfigyelő vagy
Ja. Ha hiteles akkor nem nyerő!

Kössz
fekete után ,
fekete részletre vettem úgyhogy részletek átvállalása 3200-3300 km körül van benne
Engem érdekel! Mennyi? Szín? Állapot? Km?
hi van egy eladó 125ös 2006os rs-em ha érdekel valakit írjon
miért szopatnának széjjel? te megszoktál állni a rendőröknek? itt nem szokás :)..
nem okoskodni akartam hanem segíteni. de tégy amit akarsz,végülis leszarom hogy szopatnak széjjel.
Egyáltalán nem sajnos , sőőt, ha rámkeresnek még meg is találnak adatbázisukban, képpel, újjlenyomatokkal ...