Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello jövőre én is rs 125-öt szeretnék venni meg tudjátok mondani mennyit megy?
de mondom
Mitonak is ilyen 140-145 volt az utazója,, rs-eknek is...
ne mond már hogy a 125-ösRS-nek 140-150 az utazója...elhiszem hogy megy-efölött még valamennyit...
de az utazó azaz hogy 6.-ba tehermentesen pörög...nem erőlködik....sz.tem6.-ba olyan 110-120.
Az a jó ha nagy a tank van mirr ráhasalni!!!!!!
BEnnevagyok a gyorsulásba..motortét..rendben.
Mi a biztosíték hogy átadoda motort???
hol és miko rmegyünk??
miért csak 100-ig?? többet nem megy?
ma ültem az új rs-en háát...a tankja marha nagy,de 1ébként tetszik
sztem hatodikba olyan 140-150 körül van...de nem tom mennyit fordul ott sztem annyi körül amennyit te irtál
Helló........

Srácok mekkora fordulatra lehet az mondani hogy utazó az rs-nél??? 7000-8000 vagy több?
sziasztok!
eladó rs ha érdekel valakit ( jó árban van, 2004-s) :
http://expressz.hu/auto/motorkerekpar/showAdvert,2142121,4 6,1.html#advertShow


Kivagy te ökör miről beszélsz????????????
100-ig?
Egyesben rádtennék 10 métert nemhogy 100-ig!!!

Te kurvanagynak hiszed a CBR-ed aztán majd jol pofáraesel egyszer h a legtrágyább állapotban lévő 125-s 2T Speed gép elver mint az állat!!!!!!!
egyet magyarázzz meg CBR125r...
miért csak 100-ig a motortét???? Mert a szaros CBR-ed 101-el már nem
tud menni vagy mi?
CBR125r nagy az arcod....
---------------------------------
Sokat akar a szarka, csak menstruál a szarkalány
CBR vs Rs?????? Hááááááááááááááááááááát enm semmi .
CBR-----fos
Rs-------- king
toki es mivan ha az enyem???
de elnyomlak az 1100-as choppervel is :S «« sztem
Mikor, és hol?
Gyere inkább a sajátoddal töki :)
CbR szivesen gyorsulok veled ... apa hayabusajaval ... ha motor a tet
nem értem mit akarsz kihivhatod te bármelyik RS 125-t egyiket se fogod leverni szal buktad a motorod...vagy annyira szar h inkább elveszted
senkinek nincs szuksege a koszos CBRedre egy igenyesebb roncstelep be se fogadna
100-ig, motortétben jáccunk, na valaki?
Valaki egy gyorsulásra?
Haljátok srácok segítsetek már nekem van egy Aprilia rs 50-em és szeretnék rá felszerelni hátsó lábtartót.Ne tudjátok 125-ös rs-é jó rá???Nincs valakinek eladó vagy nem tudjátok hol tudnék venni.Válaszotokat nagyon várom.
Azer van genyo :) egy kuplung bowden nem tema.Legalabb rendeltetesszeruen hasznalod a motort.Ez a lelke,meg a keverekolajozas.Jo olaj oblogetni,etetni turaztatni esszel,huzni a gazt,kuplungolni.
ezzel mindig kuplungolni kell. ha váltok azért kell behúzni, ha lassítok a motorfék miatt állandóan azt cibálom...... most 1 hétre legalább kiesik