Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én sem vinném szívesen, mert ott a szervízben tényleg lehúzzák az embert!!!!! De most még szerencsére nem tudnak, és amég garis addig csinálják is meg!!!!!!!
akkor megint ingyen cserélik :D ö bajuk....van rá 5 év addig lehet bármi baja ugy h nem nyulsz hozzá...habár személy szerint én nem fogom se az autom se a motorom szervizbe vinni mert ugy lehuzna mint a szél...
végül is jó lenne ha megnéznék, de amég garis nem érdekel annyira
, a bejáratás megvolt!!! Éppen ezért csodálkozom...
yah cseréljék ki, de azé nézzék meg jobban mert ha azis elkopik 3000 után akkor megint ott vagy hogy csere
Nem tudom... Lehet hogy picit meghajtottam és azért , de én sem értem mi a baja...
(de ha egyszer garis, akkor cseréljék is ki!)
én 10 000et olvastam :) de most 2000 km ide-oda :D nah a viccet félretéve az elég érdekes... azt hogy csináltad?bejáratos volt a gép aztán ugy huztad neki?mert ugy elképzelhető...de ha garanciális akkor ne is törödj vele... :)
gyárilag 12 000 után van dugócsere..... szerintem ez kicsit gyors kopás volt hogy 3000 km után kell cserélni, itt valami nagyobb gond lehet
Nektek mennyit vír ki a dudó??????? (nekem úgy néz ki hogy 3000km után elkopott, és azért füstöl annyira a gép, mert nem égeti el rendesen az anyagot...)
az is lehet
hehe csak irígykedik lehet :)))
vagy eltévedt egy topicot...
ezt én se tom kinek szólt...de akkor is akárkinek hát miez kérem szépen
simsonoztam én is eleget... éveket.. szarrátuningolás, szarrátörés is megvolt már...

miért ne akarjunk nagymotort? pont egy 125ös topicba írod ezt? és amúgy kinek szól?
Áááá, úgy mennék én is ilyen motoros talira
Kár hogy nincs jogsim...
Meg Majális van
Szervezetek be majd egy hónap múlva engem is Köszi
na irtam meg kicsit a cbr 125 os forumba a talirol, pontositottam, tehat aki jonne az jojjon
Ne akarjatok nagy gépre ülni.
Nem az a nyerő aki gyorsabb a másiknál...............................
Gyerekek az a szép ha az 50 cm kihoztok minnél többet...... Én Verhovinán és Simsonon nöttem fel. A Verhovina 57- km/H val ment a Szimon 85-KM/H tudott.
Nagy motor
MInt az Olaszok , tanuljunk tölük
jó ez az új RS is meg a 99-05ös is de nekem akkor is a 96-98 széria jön be :)
Ez teljesen igaz, ha kifizetném, biztos nem így adának alám motort
motorrevü szerint nem változott a futómű, ezt onnan szedtem. de majd lesz még náluk, majd megnézem. ha a fék radiális lett, az tényleg jó pont
amikor kinnt voltam a motorkiállításon, nekem is nagyon tetszett a radiális fék, és a fém fékcső, tényleg pöpec motort raktak össze. Viszont a régebbihez képest sokkal vékonyabb, de lehet hogy így, vagyis biztos hogy jobb lett
Krasy!
Én elég alaposan átnéztem a gépet, de ilyen hiányosságokat nem tapasztaltam! Sajnálom hogy Te pont egy olyan példányt fogtál ki!

DennyM!
Az első futómű is megújult, illetve a fék radiális lett, ja és gyárilag fémfékcső van rajta elől hátul! Az új kipuff szerintem nagyon szép és a hangja is meggyőzött!!
nekem kicsit lehangoló látvány volt, mikro emgnéztem az új rs-t és fityegett az összes kar rajta, a vezetékek meg kilógtak a védőgumiból, stb stb...midnez egy 0 km-es szalongépen...
a 2006-os RS leginkább csak kűlcsínben változott. kapott egy új ruhát, meg LCD kijelzőt, stb. de semmi mást. ugyanaz a blokk, ugyanaz a futómű.. nekem az a véleményem róla, hogy nagyon fasza gép, de szemfényvesztés a 2006os modell. azt suggalja, hogy a hosszú állóvíz után, fogták és megmodernizálták, pedig nem. azért hozzákell tenni, hogy mivel a konkurencia sem ugrál, nem is kell rajta változtatni, mert megtartja a pozícióját a piacon. sőt az új design-nal noveli is, de én maradok a mito-nál
változott a blokk az uj RS-ben?vagy ugyanugy 33 Lovas vagy 35 kinek melyik teccik :D