Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah mai program is megvolt...
fasznak kuplungolni :)))
na nagy túra volt ma... szentendrén feltünk h kettesbe váltani alig tudok, kuplung holtjátéka meg kb 5 cm:) vagy több... megnéztem egyetlen egy kibaszott szál tartotta. 1,5 órát tököltünki h mit csináltunk, meg telefonálgattam, és áttoltam a haveromhoz, 1hét mire érkezik az apriliához... kösz F4ther h megvártál és nem egyedül szívtam
Csátok(nem igazán ide tartozik bocs ezért)
Kéne olaj a 125(yamaha tdr) ös gépembe de nagyon hamar és hirtelen nem tom miet vegyek.Nem akarok valami gagyit venni ti mit javasolnátok?
KÖssz
valakinek nincs vagy nem tud egy Arrow leömlöt a mocimhoz?!mert ha igen az jelezné nekem elöre is köszönöm :)
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy egy váltóhibát(nincs 3. sebesség, a többi mind jó!) mennyibe kerül megcsináltatni? Természetesen Rs 125-ről van szó!
Válaszotok előre is köszönöm!
Sziasztok!
Pofátlan egy ribi lehet, én megmondanám neki, hogy ne hívogasson, mert ha még egyszer felhív, következőnek nem lesznek ujjai, amivel tárcsázzon!
Egyébként nyugi, ebből az ügyből, amilyen gyorsak a magyar rendőrségen (tapasztalat), kb. novemberre lesz valami határozat, ha csak nincs ismerőse a csajnak!
jah határozott de egyébként ezt kell csinálni már láttam kromofág mit tud müvelni :)
Sztem nem tudna semmit csinálni, csak
nehogy hívjon egy-két szekrény,
mert akko + ti szívtok
Ohh köszz, márcsak az a baj, hogy a csaj tudja a címem és a motor is itt áll házelött:-(
Szal érted, meg is szívhatom
Ez zsír lenne de most éppen Rs-em sincs csak 1 Simom
De ezt tegyétek meg pesti Rs-esek
MEgoldjuk, majd itt alszol nálunk:-))))
Te ez k...va jó ötlet ez a körbemotorozás!!!
" nagy baj van h 160km-re lakok Bp-től
persze, hogy szőke volt.....
De amúgy me, fizetek semmit neki, csak be írtam ide, hogy milyen idegesítő....
Amúgy azért ismertem el, mert ugye akkor bírósági ügy lehetett volna belőle és akkor lehet hogy motoromnak is lőttk... Így meg jobban kijövök belőle.... Ha lett volna rendszám nem ismerem el, de így....
KÖSZI A BEVÉDÉST, Ha kell szólok, de nem hinném hogy szükség lenne rá:-)))
Esetleg majd egy nap vele tarthatunk egész nap a városban, motorokkal körbe kocsi körül stb... asszem egy időre megtanulná, hogy figyeljen a motorosokra.... Na mind1, nem idegelem magam,
Az a nő szánalmas, neandervölgyi bazze!!!!
primitív élőlény én nem tom mit veri a nyálát ,ha ő volt igazából
a hibás!

Ui: szőke a csitri???
Ha kell odamegyunk hozzad es bevedunk.
Joe-Z majd hozza a speedes haverjait a Dokkbol es biztosagban leszel!
a nő a mammutban dolgozik a retróban mondta Csaba
Én idáig, amit kiolvastam a történetedből Csaba, hogy ugye nem száguldottál, tehát 50 felett nem mentél, és szabályosan is közelekdtél, akkor nemtudom miért ismerted el, és milyért mondták, hogy jobban teszed, ha elismered a rohadékok...
Meg talán te lennél a hibás, hogy az a ribanc autós kúrva kinyitotta előtted az ajtót, ott ahol megsem lehet álni szerintem egyértelműen a Matizos ribanc a hibás!!!
Na, most jól fel idegesítettem magam
Látom határozott gyerek vagy:-))))))) Amúgy Matiz volt:-))))
Szedje össze magát tetszik
Megjegyzem sárga felfestésen állt meg annyira sietett, holott ott meg sem lehet állni..... De ezt leszarták a rendőrök szerintem...:-(
Na kösssz, majd megmondom neki ezeket:-))))
Mond meg neki bassza meg az anyjat mit fenyegetozik.Majd verheti a nyalat ha egy doboz kromofaggal meglesz rendezve a kocsija.(Gondlom ilyen 4es golf,yaris vagy hasonlo noi kocsi volt)
Fizessel mert baj lesz :) szopadek kurvaja hivja a stricijet aki szopatni szokta esteknet?haggyuk mar

Mond meg neki ne jatsza tul a szerepkoret,meg szedje ossze magat ha veled beszelsz mert szajbalesz baszva!

Idiota birka kurva,mint a hulye szalt ki biztos kocsibol mert siet a fodraszhoz....
Bencce valamelyik nap átugrottam budaörsre, hazafelé felmentem pályára...........
ŐŐŐŐ ..... jól húz a gép, először 100-al "araszoltam" a külső sávba de beértem egy suzukit meg egy kamát, azt án mondom na ne mááá.... Fölfelé az M7-es emelkedőn érd felé jól vitte a kb. 145-ös sebességet és még ment volna csak eszembe jutott hogy annyira ne hajtsam....................
Na a 125/50 dologból nem lex, nincs is semmi, most nem az a lényeg, hanem a többi, de ma beszéltem telefonon Pohival, nagyon segítőkész, rendes, több dolgot megtudtak, KÖSZI!!!!!
Na ma is voltak események......
Felhívott a csaj, hogy nem akar FENYEGETNI, de mivel a betétlapon nem írtam alá, hogy elismerem, ezért fizetek neki 30.000Ft-ot vagy baj lex, mert ezt neki most zsebből kellett kifizetnie, mert én a körúton száguldozok (30al mentem...) mondom hülyének nézel, vagy rám van írva, hogy az vagyok?!...... Akkor hív késöbb, hogy eljön értem és elvisz biztosítóhoz, hogy írjam rá, hogy elismerem, mondom szépen megvárjuk a rendőri határozatot, aztán hívjon és letettem.... Ma ez történt, de 125/50-az nem téma!!! A többi a gond!!!!
Hát én ebben nem tok segíteni
De reménykedem abban,hogy szerencséd lesz Csaba!!!
Nah csákóó
az a kurva nagy baj, hogy ha kiderül, hogy 125-ös akkor okirathamisítás, ami nem kis dolog, valamint a biztosító nem fogja kifizetni a csajnak a kárt a kocsiban, mert így a motorra kötött biztosítás érvénytelen (mert nem 50es) és akkor fizetheted a károkat a kocsin, plussz a sajátjaid, és ha a zsaruk szive meg a bíróé nem esik meg rajtad, akkor még meg is szopathatnak
remélem persze nincs igazam, de én így tudom...
Ez a kurvanagy hátrány a a125/50-nek...
Csaba
Hát az elég csúnya esés lehetett
ha megtudják hogy 125/50-es akkor szerintem a biztosító se fizet
Reméljük meg tudod oldani a lényeg hogy minél hamarabb intézkedj! beszélj holnap ottani illetékes rendőrrel (olyannal aki normálisabb) ha nem tudod elérni Pohit