Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem sok ez ilyen apriliás tankpad vagy sima...gondolom karbont vettél nem az szép :) láncsprayt ajánlottt használni egyébként?
mennyit eszik a tied százon?hogy tudjam mire számitsak xD
mind a kettő 3000
Ez kb hány km, mert nekem úgy kell hozni pénzt mert soxor megkell álnom tankolni, mert az igaz hogy erős az rs-em meg polini meg karbi de ez meglátszik az étvágyán is....... szal menniy km lehet ??? mert nekem 100-110 km és kapcsolom tartalékra
pályán vagy szerpentinen elképzelhető...de sztem egy jó 125ös is megszorongatja öket..
Ez tényleg király!!!
Bárcsak A1-es papírokkal lenne. Még a kategória váltás elött gondolkoztam, hogy várok egyre...
Aztmondják hogy egy 250-es 2 ütemi odaveri a 600 GSX-R, R1, ZX6R, CBR 600 és a többieket.
mennyi volt a tankpad meg a láncspray?
Na! vettem tankpadot, láncsprayt meg olajat:) zsír:)
hűűha mit találtam!!egy ilyenre lehet be kellene majd ruháznom 2-3 év múlva :P
Igen abban igazad van hogy az a multkori ut, namajd utananezek annak amit mondtal, tudom hogy hol kell tovabb menni, es ha jol selytem akkor az pomaz fele visz, majd pomazon keresztul megy, ugye?

olvastam hogy sikerult 1 bena nonek kiutnie... addigis jobbulast (a mitonak is )
érdekes :O akkor viszont tényleg csere volt :D nah mind1 hadjuk marad ami van sztem :)
hat hazudnek en? igen, 122es :)
Mi történt??
Ez ugyan az az útvonal, mint múltkor, nem is baj az, csak annyi hogy az aSOlymár Bp közötti rész az egy jó nagy faszság, nagyon szar az út:-)))) Tudod ott mentek tovább egyenesen majd, ahol mondtam hogy nem tudom erre az utat, és kijuttok a 11-esre, ahol tankoltunk..... Gyorsabb, sokkal jobb az út és szebb is és még kanyarok is vannak.....
Én nem tudok menni sajna, mert összetörtem Mitot:-((((( Azért gondoljatok ráb néha-néha....
egyébként tényleg 122es? :)
Na a hetfoi kis motorozas akkor ugylenne: 12 kor tali vhol (mondhattok jobb idopontot ha nemjo..) , azt majd meg megbeszeljuk... az utvonal a 11es ut lenne, majd onnan lekanyarodunk pilisszentlaszlo fele (ha jolemlexem) es a hegyek kozott elmegyunk visegradig, majd felmegyunk a varig es le, majd esztergom, dobogoko, fel dobogokore, ha akartok kicsit streetfighterkedni, dobogokon fennt nagyabol van ra jo parkolo majd onnan le, es solymar aztan bp, egyenlore ez az altalam tervezett utvonal, nem valami hosszu de en szeretem, bar szerintem belefer a 11 es ut es visegrad kozotti hegyi, erdei utvonalbol 1 odavissza (ha megfelel...)... tudomasom szerint eddig igy allunk
ha rossz ido lenne reggel amikor kineztek, irunk csatira es megbeszeljuk... (de vszeg jo ido lesz, mer mar vasarnap elmegy a viharos ido)
barmi hozzafuzni valotok, vagy otletetek lenne (akik jonnenek) irjatok
(ezt a hozzaszolast bemasolom a honda cbr 125 os forumba is, ottis van jelentkezo)
szeva :)
WoooooW igen??akkor kussolok jó ez igy!egyébként meg már lebeszéltél róla ! :) befolyásolhato vok ejnye bejnye :D nah most meg aludni hnap verseny :D yo 8!!
enyem meg 95os es 122esblokkja van akkor enyem is ki lett cserelve? :)
hát mivel csak 97töl volt 122 :) nekem dc azt mondta az enyém meg 96.3 havi.... :)
hát a régi erösebb de hamarabb szétmegy vagyis sürübben kell szervizelni a az uj meg vmivel de nem sokkal gyengébb de tovább birja...huh most olvastam ezen az oldalon h 12500 rpm-nél megy 180at elméletben..nah majd kiprobálom :)
azt sejtem h a blokkodon 122 all :) de mibol gondolod h 123as blokk volt benne anno?
mivel a blokkon az áll h rotax 122 :) legalábbis sztem jol láttam a motorszám meg vmi 407493 asszem...a motort 2000ben hozták be olaszországból én egy bajai sráctól vettem ö meg egy barátjától arrol h hogy jött be meg mi történt vele kint azt nem tom :)
mibol gondolod h blokk lett benne cserelve? mert az eleg nehezkes, csomo penz.. utanajaras mire osszevizsgaztatjak az uj blokkot a vazzal. a 122valoszinuleg jobb mint a 123as, nem hiszem h azert dontottek ugy h az ujabbakat azzal adjak ki mert az rosszabb :)
mért nem jó ötlet?mármint ezen kivül?igazából nem nagyon találtam a neten olyan forrást ahol a 2 blokk van összehasonlitva,itt azt mondták h szinte nincs is különbség...123 volt benne gyárilag elméletileg de most ugye 122 van...mind1 ez csak most jött rám amikor megláttam h nem gyári a blokk de annyira komolyan szerintem énse gondolom csak érdeklödök milenne ha mégis :)