Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

122esrol 123asra? sztem nem jo otlet, foleg mivel forgalmidban a 122 szama van
pontosan!mire megyek pont addigra lesz meg :) illetve már elöbb meglesz csak akkor kapom meg legalábbis igy tervezem mert akkor töltöm be a 16ot pont amikor ott leszek feléd :) szal egerbe ünneplek :D nekem szerelni van most kedvem és régebben irtam h szivsen visszacserélném 123asra a blokkom :) föleg ha csak uj tömitések kellenek és rámegy ez a hengerszett a 123asra is mert akkor az fasza lenne :)
nincs meg ra jogsid? vagy miert nem mentel meg vele? 165nel mar 12.000et forgott szoval annal mar nem megy tobbet, de ez nem jelenti azt h masik RS nem mehet 180at :)
persze ez sok mindentöl függ csak nem is tom ki még irta meg olvastam sok helyen mondjuk még az enyémet se nagyon probáltam...alig mentem vele pár km-t
aha értem :) egyébként arra gondoltam :P azért csodalkoztam mert egy jo RS állítolag megy 180at...meg én akárki akármit mond leragadtam a blokkoknál azért vok kiváncsi mostanába :)
dehogy baj :D ami nem gyari? ugygondoltam arra erted h volt e mar felujitva blokk es igen volt, de nincs tuningolva ha ezt akartad kerdezni :) ugyh nem csal az oram :D
es mi az ami nem gyari? hogyhogy "csak" 165 a vége?csak kiváncsiskodok meg kicsit okosodok ha nem baj :)
:) 30.000km ora szerint , mar nem gyari , 165km/h :) nem en csinaltam, szerencsere elozo gazdajanak jo izlese volt :)
1-2 kérdés :) mennyi km van a motorodba?gyári?mennyi a vége?a felnipolirozást te csináltad mert az nekem is bejön és is szeretném csak akkor az egész felnit nem csak a peremét :)
biztos de sztem akkor majd az uszásról áttérhetünk az RS-edre az jobban fog érdekelni :)
aham :) az akost nem ismered csak Flaskay-t
Pécsen TÁSI-ba....Rácz Ákost gondolom akkor ismered vagyis tod ki :)meg a Flaskay...jó melluszói vannak egerek még szerencse h én gyorson vok király :P
hehe ez jo :) en is usztam 6evet :) hol uszol?
úszok!majd ha megyek akkor irok neked és megadom a számom! ;) ez vmikor nyár körül lesz...sajna én nem mek motorral mert az edző szivbajt kapna :D
frankó és milyen márka?én majd shoxot szeretnék...
benne vok :) mit sportolsz?
Tudtok papírok nélküli eladó RS-t?? Váz, blokk, futómű legyen sérülésmentes, a többi annyira nem érdekes mert pályára lenne, szóval úgyis ledobunk róla egy csomó mindent. 250 nagyon max 300ezerért keresek. Esetleg vmi?
Húúú most nézem vasárnap hétfő kedd villámlás vihar és eső
őőő full protektoros rucit vettem 89000-ért. Egyébként fenn van az rmc-n a ruházat bőrruha és ott van 89-ért csak nekem más színű meg élőben jobban néz ki mint a képen
www.motor.hu-n szinte csak ugy vannak fent...
Hali!
Egyik haverom keres 125ös speed motort 50es papírokkal. Ha valaki tud ilyet, akkor az írhat a wins03@freemail.hu emailcímre.
melyik az a nagyobb?RS 250 :P Eger szvsz legszebb város egypárszor(szinte mindig :)) ott van Országosom...majd megmutathatnád akkor a mocid :)

JAMAL: milyen ruhát vettél és mennyiért?
én nem tom melyik fórumozo gyerek akart RS 125öt amikor most rakja le csak 50esre de azt ajánlom neki csak akkor vegyen és használja ha nem akarja elérni a 15. életévét....hülye...
Nah megvettem a rucit.... szal mehetünk
koszi:)
hat en sem szivesen, de nagyobbra csak igy tudok valtani :)