Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak kiváncsi voltam, hogy meg is tudod-e indokolni. Egyébként én a MR és az SBK-t veszem. A többi nem az én műfajom. A SBK-al csak az a bajom, hogy a buzi angol tesztelők össze-vissza mérnek mindent.
Az én gépemnek mértek 252km/ó végsebességet. Na ekkor ásták el magukat végleg.
De a magyar tesztek elég jók szoktak lenni. Na csá.
jónéhány éve gyűjtök-olvasgatok motoros magazinokat, mindenfélét...
Szóval szerintem a MotorRevű túl unalmas, ósdi :D meg nem is túl érdekes. A Wild az már érdekesebb de abba meg szinte csak hónaljszárítók vannak... MotoMiX az nem rossz, nekem bejön, pedig nem rég kezdték...
Szó mi szó nekem a legjobban a SuperBike jön be, sokan nem szeretik őket, de nekem ez a stílus jön be a legjobban, és ez a motoros lap nyújtja (Nekem) a legjobbat... Egyszerűen jó fogdosni, nézegetni, és akár bele is olvasni :)

Szal éljen az SBK!
motorrad es motociclismo ez nem ketseg.Valamint a nemeteknek van egy 2 takt magazin.
Ezt mire alapozod? Szerinted melyik a jó lap?
nahát az a motorrevü is egy vicc.. azoknak nem újságírással kéne foglalkozni hanem csoportos harakirivel!! szánalmas banda.. :(
most vett egy RS 50et de jövöre már RS 125öt akar :D
lehet leszálingózni a témáról mi a fasznak vitatkozunk aki hülye az hülye nem valószinü h meg fog javulni a közeljövöben
nem tudom ki kezdet el kötekedni?
kedves GEGENY.B!!!

Tök mind1 hogy mennyit megy. Szájjál le a témárol oké??????
ha van lóvéd vegyél egyet és meglátod.
Remélem váltani azt csak tudsz.
még jó hogy nem lincseltek meg mert meg kérdeztem mennyit megy
kedves lángelméjű: gegeny.b !!!
Látom totál sötét vagy.
Volt már dolgod 125ccm RS-el??? vagy nem???
vagy egyáltalán volt már 125ccm-es dolgod???
Am már nekem is felbasztad az agyam, pedig
nem is cseppentem bele.
még mindig nem értem mi olyan nagy baj hogy megkérdztem hogy mennyit megy
nem buzi csak ért hozzá és elege van az ilyen kis pöcsökböl mint te is...szánalmas...
te ritka hülye lehetsz
talán fáj hogy megkérdeztem?
Igaza van Dc-nek utána meg jön az Olasz motor szar meg fos ezek a dumák!!!!!
Egyébként megsaccolni ta is megtudnád nem kéne itt kérdezgetni... Egyáltalán ültél már ilyen motoron??
Srácok, ne veszekedjetek már.
nem tudom min kell ezen fent akadni hogy megkérdeztem mennyit megy. ritka kis buzi lehetsz
Jól van, megértelek téged is. Ezért most nehogy elmenj.
Nem erdekel gyongyi.Elegem van az ilyen kis kocsogokbol.Egy percet nem ult meg lehet rsen de a most megvasarlandon biztos nem.Aztan doglik meg mert barom vagy akasztja meg, mert hot buta hulye satu sotet hozza persze rivas is lesz hogy szar szemet olasz 2t fos.
Idejon azt azzal kezdi minden bakk vagy mas nelkul hogy mennyit megy.Kaparom meg magam a sok hulyetol.
De inkabb en megyek innen.bye
Azért lehettél volna egy kicsit finomabb is vele.
jól van nem tudom mi a faszt kell vergődni csak kiváncsi voltam menyit megy-
Mert budos kis szarhazi amator kocsog banda.Ez a lenyeg mennyit megy.Remelem elso 200men megakasztja. idiota emberek.Egy metert nem tett meg vele de mar mennyit megy.

167,76 to 174,59 ugy atlagban.ok?faszlama
kössz, azért kérdeztem mert a mötörrevüben olvastam hogy csak 156-ot megy a 2006-os rs 125!
nem értem mért mindenki fantáziáját az inditja meg h mennyit megy?mindenki ezt kérdezi elsöre :) 180 km/h +/-