Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked a 2x 20 perc egy ingyenes nyiltnapon 5500 ft-ért az olcsó motorozás???
A normál rendezésű mot.nyiltnap 4x 20perc 10000ft. Számolj.És ott nem avval hülyitenek ,hogy ennyibe kerül a biztosítás. Amúgy az Apriliákat ingyen lehetett kiprobálni, amit csak akartál csak másképp motorozol a pályán saját motorral.
királyak az új képeid!még mindig árulod?mert egyszer láttam h fentvolt a hasznaltauto.hu-n...én el nem adnám ;)
mindent kiadtak... :) en is mentem vele,meg RSW 250-el.
ja! ótóval...
Kunmadarasra jön valaki?
OKOK!
Nah akkor megbeszéltük .
Pont azé kérdeztem, me szerettem vna tudni...
nem is mondta senki h hulye vagy, csak ez eleg egyertelmu h nem fognak 1000es motort oda adni ha A1es jogsid van
Szted mért kérdezem meg??? (valószínüleg azért, mert még nem voltam ,és szeretném megtudni attól aki már volt, hogy hogy történik ott az egész)
Mindenki nem lehet olyan tájékozott mint egyesek....
(na erről ennyit, azé me nem tud vmit az ember és megkérdezi az nem jelenti azt h tök hülye...)
mármint próbaútra!
mr2t ne vadíts, az új Rs125öt tudom h nem adták ki!
akkor jo, mert elozo hozzaszolasoddal enis igy voltam

Most nagyon megnevettettél...
igen, es a tesztmotorok kozul 3at haza is vihettel ajandekba
És csak úgy odaadták a milét is?? Semmi jogsit nem kértek h mutass fel????
szerintem igen...RSV,Tuonu,RS 125,50 Ditech...az uj gagyi 450-550-es SM-Enduro...az uj 125-os SM-Enduro
Az jóóóóóó!!
De mindennel mehettél????
en ugy lattam,hogy nem voltak sokan,olcson lehetett nyiltnapozni,meg kiprobalni a motorokat.
És jó volt????
(én is szerettem volna menni, de sajnos más jött közbe)
Tegnap volt valaki motoros napon a Hringen????
remélem
biztos h lesz minden majd:)
keletebb felé nem jötötk egyszer? jászság felé?akkor csatlakoznék én is..meg még jópár haver, az már fasza kis túra lenne!Vagy a Mátrába összehozhatnánk gyöngyös felől egy jó kis túrát, de az Esztergom-féle vonal nekem távoli...
ha jamal megint nem jön akkor nagyon megrugdossuk... Joe-Z is szólt h jön!
OkOK, azért majd bevárok mindenkit