Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már tök8, hogy ki a hibás, most inkább szépíteni kéne a dolgokon, hogy ne szívjam meg annyira...
Motor mindkét oldaláról minden ami kiállt, még kipuff is...... jobb oldalról az ajtó kapta el, balról az aszfalt, de csak optikai dolgok sérültek, szóval váz meg villa, meg kerekek meg blokk semmi, csak külső cuccok.... de az sem lex kis összeg, plusz biztosító, plussz pénz bírság... áhhh mind1 Pohit próbálom elérni....
csaba
a motor összetört nagyon?
Szerintem ha kinyitják eléd az ajtót akkor nem te vagy a hibás hanem az aki nem nézte meg hogy jön-e hátulról valaki mielött kinyitják az ajtót
Na volt egy kis balesetem, kinyitották elöttem az ajtót én meg belementem, jött mentő, meg rendőr is és ott elismertem, hogy én vagyok a hibás...... azt mondták, így jobban teszem.....
Na és azóta szívok mint a torkos borz....... vagy mi a fene.... Na és segítség kéne, vagy is tanács egy hozzáértőtől.... És én POHI-ra gondoltam
De nincs fenn msn-en!!!
Nem baj??????????
pohi@vipmail.hu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szívesen!! Örülök ha tok segíteni!!!
Mi történt?? Mit ismertél el???
Ha Valakit érdekell motoros ruha akkor vegyen fel msn-re vagy írjon e-mailt!
MSN: kornel5@msn.com
E-mail: dj.stefano@freemail.hu
Igen eléggé fontos lenne!!!! Nem hinném, hogy megharagúdna, max nem vesz fel....
Légyszi add meg, mert parázok kicsit egy-két dolog miatt és Ő még is csak otthon van ebben....
Én tudom pohi MSN címét!!!
Nemtom megadhatom-e??
Nagyon sűrgős???
jól látod,az ott mögötte a mitom
és ez haver szinyója..nem gyenge sufni...
hát igen,bevált szinyó aksi rögzítési mód,bike belső,szeggel átszúrva...
Lehet hogy hüleséget mondok de sztem az egy Mito (mögötte)!!!!
jobb felső sarokban látszik hogy valami durvább gép áll mögötte
Az akumulátor egy bicigli belsővel van rögzítve LOL
na,akkor nézd meg ezt
az rs surnija ehez képest semmi..
Nem tok sajnos menni, mert kurva ballagás lesz a sulciban délután , estefelé meg lesz egy kis bunyó az egyik haveromat betalálta pár "magát keménynek képzelő pöcsfejű" aztán meünk zúzni
én is szépen meg akartam ma délután csinálni, de a powert szét kell szedni úgyhogy majd azután...
Jah. De én sohasem értettem őket.
Madarason is láttam egy két olyan 125-ös motort ami gyalázatos állapotban volt. Attól, még, hogy öreg vagy van neki egy-két baja, még lehet szépen karban tartva. szerintem.
magyarországon elég sok ilyen kontár van...
sajnos :(
Elég sok érdekes dolgot láttam már, de még ilyen összevisszaságot. amikor pár száz Ft egy zsugorcső készlet miért kell ilyen kontár munkát csinálni.
hát ezt még az előző tulaj hagyta így... ma akartam helyrehozni belülről csak láttam h ez ki van szakadva... szerintetek egész power csere? nem para ha így használom ugye?
hú nálad aztán vannak kábel összevissza kötögetések :)
szep hengerfej es megfontolt kabelrendezes,lekotes
ja és valószínűleg kiszakadt és az egész powert kell cserélni? ugye nem? mert az működik csak nem akkor nyit amikor kéne...
Ha valaki ad kölcsön valami moccot akkor megyek, jó egy kis robogó is, amúgy A1-es jogsim van, csak Mitocskámat megtörték egy cseppet Szegénykém, és még nem is nyúlh atok hozzá.....
Srácok ez mi? Ez a power nem? mert nekem így álla vége!!! viszont nyit rendesen de akkor ezért lehetett az h 6-7E körül kicsit dadgova megy mert nem nyitott? állítólag magasabb fordulaton azért nyit mert felnyomja a kipuff? ilyen lehet?
Nem erdekli ezeket :) En orulok neki,csak gondoltam ne lassa mar senki 125 vilagan azert nem irtam,meg azt hiszik lathatok pozitivan is valamit.