Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

probalom szervezni :) de jelenleg szervizelik a motorom, remelem meglesz hetfoig
amugy valoszinu sokan leszunk, ha josz te, bencce, krisz (talan jamal) meg rocky meg en, naes ki lenne meg?
Ma is megtettem azt a kört egy ninjással, amit hétfőn csináltunk:-))))))
Állat volt...... Hétfőt szervezzétek
Ja és azt hittem az RS 50es topicban beszúrt képet kritizálod... hát igen a tzr sem ronda...
de nekem az a no aszonta ugyanilyen 50-es es me arlistat is adott ... lol
Ezt magyarázom már fél órája.................................
az a hihetetlen hogy nezd meg ott va nroadnal 50-es 125-os a honlapon es tokre nem ugyanolyanok vagy
nem latsz?
de az 50-es nem azt a factory-s kinézetet kapta most mint a 125-ös... az maradt a tavalyi design. ha jól tudom
Béci ne szerencsétlenkedj már! Az egy régi RS kép. Pötyögd már be hogy http://www.aprilia.com
hihetetlen!
ja,hat teljesen nem fog ugyanugy kinezni te

mint ahogy az R6 sem hasonlit teljesen az R1-re!
külsőre nincs olyan 50-es mint a 125-ös... 50-es természetesen van!
mostmar en is mert 50-esbe nezd meg a lampa is sokkal gagyibb akor inkabb tzr50 mint rs 50 ... amuigy az 50-es topiocba irtak
KI IRTA,HOGY NINCS OLYAN????????
igen van de nekem 50-es kéne tökre ugyanolyan külsöre az eladó aki nő volt és sztem tökre nem ért hozzá
aszonta ugyanez 50-esbe is van de ttui nem olyanszép lámpai vannak ... még árlistát is adott pedig 50-esbe (topic)
azt irták nincs olyan
Beci....14 eves vagy...gondolom mar egesz fiatalon volt szamitogepeket,nem?
Nem hiszem el,hogy nem jut eszedbe bepotyogni,hogy

www.aprilia.hu
vagy
www.aprilia.com
vag y
www.aprilia.it

Akkor nem csodalkoznal annyira,mint most.
Egyebkent,hogy ne kelljen idegen oldalakra maszkalnod elarulom,hogy RS 50 10-13 eve biztos,hogy van,elotte meg AF 50 volt!
cső ma felültem egy 125-ös 2006-os aprilia gyorsaságira ...mivel csak 14 vok én 50-est keresek de aszonták van ugyanilyen nem tudjátok tényleg igaz???
125 50 es topicba ugyanezt irom sry
szezont a fazonnal esete :) ugyan ugy ahogy nem mind1 szar mellett sirni,vagy sir mellett szarni.

Az is mas amikor kapsz egy fasza kutyat meg egy kutya faszat :D
oke,szolok...ha az aprilia meg 15 evig fejleszteni fog,akkor majd eleri a 90-es NSR szintjet!
De csak ezert mert neked az van.
EZ kb egy akkora faszsag miszerint Honda csak a motor... Majd ha olyan futomuve lesz egy nsrnek mint egy olasznak akkor szoljal.
okés úgyis edzenem kéne
persze testedzésnek jó az.. hátha sikerrel jársz, próbáld meg. de a tünetek alapján szerintem hallgas rám :)
előbb azért még tologasd...
14-es kulcs... bááár nem lehet hozzáférni azzal. jó nem szóltam. egyébként nagy áruházalban a gyertyakulcs 500 forint. jó ha van olyan...

utólag olvastam hogy hörögni, hörög... szerintem lesz szikrád, mindenesetre szedd ki a gyertyát. törölgesd le ronggyal és drótkefézd meg kicsit ha van rajta bármi lerakódás.. ha nagyon ótvar, vegyél másikat. szerintem a szellőztetés lesz a nyerő. nekem is volt ilyen már párszor
na kössz mindent és jó éjt mindenkinek!!!
Csá!!!!