Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
már csak gyertyakulcsot kell szereznem
2.esbe tedd és ne a kertbe tologasd... miyen dolog már
vidd ki az utcára told be, kuplung fel, szivató, huzd a gázt... valszeg lemerült az akksi valamitől, egy pillanat alatt kész ha 5 percre rajtahagyod a lámpát... 10-15 fok alatt én is ezt jáccom...
olyan mint amikor elfelejtettem kinyitni a benzin csapot azt lefuladtam és indítottam azt nem indult el
neo24:

ha van benya, levegőt kap akkor nézd meg a szikrát.. gyertya ki, ha bevan köpve tisztísd le, majd nézd meg hogy van-e szikra. ha nincs akkor szervíz. ha van, akkor ne rakd vissza, indítózz rá egykettőt kiszedett gyertyával, majd rakd vissza és próbáld meg hátha.. ha megint nem jó, csak hörög akkor gyertya ki újra és úgyhagyod 1 órát.. vagy 2-őt, benzinmcsap persze elzár.. ennyi idő alatt kiszellőzik. utána gyertya vissza, benzincsap nyit, hagyod hogy kicsit folyjon le a benya, szivató ahogy szoktad és probáld indítani... én ezt csinálnám :)
milyen hangja van? hallod,amint zakatol a lanc?
hát valami hangja van.... 1-be tologattam.... 1 hete még pöccre indult
nem vágom mi a ...... van
2esben tologattad? És van valami hang h éledezik a motor és utána lefullad, vagy abszolut semmi?
jah és állt kb 1 hetet és ma az istennek se akart beindulni pedig benzin van benne a csap ki volt nyitva és szivatóval próbáltam indítani... Aztán meg toligáltam össze vissza a kertbe
és leizzadtam mint állat de azért sem indult be
pedig úgy mentem volna 1-2 karikát
Mitől lehet hogy nem indult be?
gyertya?
vagy karbi?
hát izé... Azt nem tom kb 2 hete van meg ez az első szal nem tom milyen annyit tok hogy af1 és szürke
replica? futura? sport pro?
Helló!!!
Van egy Aprilia af1-em és idomokat szeretnék venni nem tud valaki segíteni nekem?
szebb az relativ...de hogy gyorsabb lenne?Ketlem...viszont hamarabb szet is megy.
Elhiszem, hogy precízebben vannak összerakva, meg tartósabbak, de az olasz az (személyes vélemény) szebb, gyorsabb. Az olasz az olasz:D
Es?Majd lesz nagy jogsid is.

Japcsi gepek sokkal jobbak.
De ahoz 250-es jogsi kéne.
Meg inkább maradok az olasznál...
Sokat vaciláltam az Rs125 és a Mito között.
Nem hogy inkabb megvetted volna az NSR-em.
5,5 literes atlag fogyasztas es 2szer annyi LE,mint a 125.
Nem nem nem!Az kulonben is hallottad volna! Csak a Depoban korbeneztunk.
10-et!!! Gyááá. Én most vettem Mito Evo-t. Nem tudtam mi vár rám... de szerintem megéri.
Elötte Aprilia Rs 50-em volt.
már el is adta:D
az én mitom is benyomta a 10-et utcán, még többet is
mitogeri tuti megjavította már azóta
nebassz mentél is a pályán?
az pályán volt,, utcán is majdem ennyit evett,, bár mi mindig szadulni szoktunk kimenni,, soha nem mentünk el úgy motorozni, hogy most akkor túrázunk egyet..
hatulrol is mernek!
10-et húú bazzeg. És mennyire huzattad?
en is kint voltam ma