Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na pénteken jó időt mondanak meg meleget!
UGYE MINDENKI JÖN?
nah srácok ,meg lett rendelve a gép, 2 hét múlva átvehetem Kecskeméten!!!! :) de várom már...


csak addig túl kéne élni az írásbeliket...
Hát azt én is láttam!! Tényleg elszomorító!! Kicsit meg is volt olvadva a rendszámtartó!! Ezt a hibát eltekintve szerintem nagyon jó motor!!
Biztos úgy van,ahogy mondod! De a fojtás az nem vehető ki a motorból?
mert mért hagyod ki?tuti nem volt lejtön a gyár szerint a stock blokknak kellene mennie 180at 12500as RPM-nél :) legalábbis egy oldalon ezt olvastam
Kihagyom inkább! Lehet,h lejtő volt.
de én még nem próbáltam azt a 185-t... az előző tulaj mondta, de lehet h lejtőn majd ha kipróbálom elmondom
szóval nem kell 2 milláért....
ha valaki még1szer le meri írni a fojtást elipszilonos j-vel én esküszöm megkeresem és felakasztom!!
Hát egy 2003as is elmegy annyit,óra szerint. Mondjuk nem gyári a rezó.
persze gyárilag 180 most nem tom bencee-nek 185 azt tom :)
elszomorító volt, hogy az amelyik hazsnálatban volt (alig 1-2 hónapos) a rendszámtáblája korommá volt égve, és a kék szinű eu-s része totál fekete volt...ilyen jól megtervezték a kipuffját...áhh, le kellett volna fényképeznem..aki ott volt remélem tudja miről beszélek!
megkérdezhetem,h mennyi a végsebessége?
enyémse... :) de speciel azért vettem én ezt a szériát mert ez néz ki a legjobban és elméletileg ez a legerösebb...minél jobban elörehaladunk annál több folytás van az RS-ekbe namármost a mienkbe alig van valami full versenytechnika :)
az igaz,h nem egy kategória! De bencee motorja nem is a legújabb rs,az új rs ára meg valahol 1,3 milla körül jár.
nah de nem egy kategória... nah meg a 2003asba több folytás van mint a miénkbe a bencee-vel :P
Motoroztam már Rs 125össel, 2003assal. 2 milla egy zsír új 600 cbr fs. És az rs-nél szerintem egy kicsit jobb motor,de gondolom ezt te is belátod! Csak ennyi pénzért ( 4 kilo),nem lehet venni ilyen motort!
én még 600ért is megválnék töle :) nah de egy pillanat mit értesz azalatt h motort lehet venni annyiért ? mért az RS nem motor?söt majd ha kiprobálsz egyet le se lehet majd szedni róla ezt igy hidd el..ha meg nem akkor érdekes gyerek vagy :)
Annyiért már motort lehet venni!
én szivesen eladom az enyémet 2 millióért!
Reméltem,hogy valaki olyannal tudok itt fórumozni,akinek van eladó,és akkor mindent meg tudok vele beszélni! De most bevizsgálom a honlapokat.
hello hasznaltauto.hu-n illetve a motor.hu-n vagy egy kettő ami pont ebbe esik bele amilyen téged érdekel egyiket se nézted még meg?pedig van egy-kettő ami jonak tunik
Hellosztok! Érdeklődnék,hogy nincs -e valakinek eladó rs! max 400ig érdekelne! 94es évjárattól érdekelne!
Ma voltam kunmadarason!!! 2 db 2006 os RS 125 volt!!!! Egyszerüen gyönyörüek!! A hangja is naon tetszett!! Meg elég jól is ment!!
eBayen jártas valaki?mert szeretnék rendelni karbon müszerfal boritást :)
jobb ha te csinálod több szempontból is...pl. tod mit csinálsz ugy csinálod ahogy akarod tod h nem basznak át tod h mi van benne vagyis ismered a motorod jah igen plusz még okosodsz is :)