Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok és még1* bocs
nem zavar csak elsőre is felfogtuk :)
Jó bocs ha zavar abbahagyom
Smith nem kötöszködésképp de 10 hozzászólással ezelőtt linkelted be :)
..különbségeket!

bocsi!
eleve fojtás nélkülit fogok venni...
tegnap beszéltem erről a kereskedővel, azt mondta ők nem is hoznak be fojtottat mert nincs értelme... elmondta a különgségeket: a fojtottban nincs power szelep, 9helyett csak 7 felömlős a henger, és az elektronika is más... aztmondta márkaszervízben 300ezerért alakítják át fojtatlanná :)
Szerinte nincs értelme a fojtottnak, épp ezért csak a full póverosokat hozatja be, de a forgalmiba ennek következtébe több kw van tehát A1el már nem vezethető.
Huha, ez jokerdes... nemnagyon tudom hogy hany km, max korubelulre, ami olyan 120-130 lehet... (nem biztos) kerdezd meg szerintem rockyt, o biztos tud pontos szamot
viszont mivel 5 évig gari van rajta sztem nem nagyon fogod tuningolni, egyáltalán gari mellett a fojtást ki lehet szedni??
hehe azt fogom tenni :) csak lenne már meg...
eredetileg vmi régebbi nagyobbat akartam, de így talán mégjobb lesz... ezt megtartom hosszú ideig, és jól lealapozom az eddigi motoros tudásom /1 évet -7000kmt húztam le az előző apriliával/
az biztos hogy nagyon szép , meg tuti hogy össze van rakva hogy 5 év gari van rajta. Én is láttam élőben és gyönyörű. Nekem csak az ára nem tetszik, de ha van rá keret akkor vedd meg.
jaigen meg 5év gari, és ez elég sokat számított szülőknek :)
ööö, a szüleim csak úgy segítenek motorban ha újat veszünk és 125öst...
ja 1,3 milla, de ebből visszaigényeljük az ÁFÁt, meg körbejárjuk az ország összes kereskedőjét és ott vesszük ahol a legtöbbet engednek :))

egyébként képen nem tetszett annyira a gép, de tegnap ahogy megláttam Kecskeméten az aprilia szalonban rögtön belezúgtam... és ahogy ráültem ez tovább erősödött... nagyon egyben van a gép, asszem az aprilia most valami nagyon komolyat alkotott!!!
yó meg szép de 1.3 millát ............. őőő szóval hát nem tom hogy megéri -e újat venni.. DE mosnom szerintem kirááály.
kinek mi a véleménye a 2006os RS125ről?
ha minden igaz hamarosan veszünk nekem egyet :)
és márkahű maradhatok :)))

tegnap megláttam élőben és beleszerettem :)
Sziasztok,volt valaki a Hringen az Aprilia nyiltnapon?Esetleg képeket csinált valaki?
kb 400 km-ként elég befújni, de ha szarosabb utakon használod akkor gyakrabban kell
há nem tom... én minden 7végén sikálom a motort meg buzerálom, és oyankor befújom
és milyen gyakran?én majd akkor veszek ha meglesz az uj lánc az biztos addig fölösleges ugyis alig használom a kicsikét :((((
hát iyen karbon szemét... semmi exra, tudnám mi a tököm kerül ennyibe rajta... láncspraxt igencsak ajánlatos használni!
lesz az böven 10 fölött is... :P
idáig csak 130-at mentem vele az volt 7700-as fordulatnál..... bár mikor mentem át valamelyik nap biatorbágyra ott gyorsítgattam azért a kanyarokból kifelé .... de az se volt vészes
akkor nem is nagyon hajtod....
8 litert