Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a fogyasztás még elmegy,, lesz az több is,, nekem a polinis mitom 10-et lazán bezabálta..
kurva szép motor!!!
Ahoj!

Na itt van pár kép az új RS125-ről!
Mivel azt nem lehetett kipróbálni,így rátehénkedtem a coffadt testemmel és bebújtam a plexi mögé hogy meg legyen a fíííling
tied mennyit fogyaszt?
hét kb annyit ja!
Húúú srácok mennyit fogyaszt az rs-etek??? Lehet az hogy nekem megzabálja úgy a 7 , 7,5 litert hogy átlagban kb 6000-es fordulattal közlekedek, persze egyszer egyszer 8500-at is forgatom de annál többet még nem.
Polini van az enyémben és 32-es karbi.
Hát álltalában szemből vesz le ezért jo a motor mert nem látják a rendszámod megfordítani meg ugysem fogja a kamerát!!!!
Szeretnék kérdezni valamit. Szerintetek túl nagy falat lenne második motornak egy Kawasaki GPZ 600R??
Sziasztok!
Nálunk olyan kátyúk vannak, hogy még egy ember is belefeküdhetne!
Erre csak annyit tudok mondani hogy a magyar aszfaltok tobbsege olyan minosegu hogy katyumentessegel egyutt is eros elsofekezessel is megcsuszhat.. minden olajfolt, meg kavics nelkul is... tapasztaltam mar nem1x
a magyar útviszonoyk...ezért kell szorosan azelső kerék előtt tartani a szemet
Helló

Nincs valakinek egy eladó Rs 125ös-e??? ,vagy hiányos is érdekelne . Köszi
Egyébként tegnap hazafele egy pirosnál amin utolsó pillanathban meggondoltam magam 100-nál h már nem megyek át behúztam mind a 2 féket és egyszer csak, mintha nem is tudom, elkezdett a motor balra jobbra dőlni és mintha jégen próbáltam volna vele megállni... Ugy beparáztam jó h nem csusztam be a kereszteződésbe, még utána is furcsa volt és nem tudtam mi ez? leégett a gumim vagy a fékek vagy defekt vagy mi? félreálltam, fékek tűzforróak dehát miyenek legyenek, és utána láttam h valami rohadt nagy olajba mehettem bele......
És a trafipaxok előről vagy hátulról mérnek???? Lehet h minket már lemeszeltek?
Joe-Z: Remek!

F4ather: na Velencei tó fele nincs sok kanyar, max onnan lehet, de amint kanyargós részhez értünk, én engedlek is előre:)
Gyere el Te is Ve3lencei tavi túrára
Huha nekem meg majd sok mitos, meg rs-essel kell mennem? huha, csak ottne haggyatok
keleti irányba egyszer nem mozdultok el?senkivel se tok menni
Én ugyis Piliscsabán lakom arra jöttök és megyünk tovább Visegrád felé elég jol ismerem a terepet meg h hol állnak a trafipaxok álltalában ugyhogy velem nem jártok rosszul...
Néha elkap az őrület akkor van hajtás rendesen de nyugi én is szeretek 100körül szépen utazgatni power alatt és a tájat nézegetni
Meglessz a power szelep és akkor tartom a tempót
MEg majd vágott slik gumi.
bár a végére tök jól belejöttem a kanyargós szakaszon... nagyon tetszett
Na még 1 vadállat módjára száguldozó jönne
krisz mi lassan teljesen ki fogunk esni
Szólunk!!!!
ha mentek legközelebb szoljatok be csatlakoznék
mehetnénk még egy ilyen kis kört
Akkor jó!
Megbeszéltük