Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Visegrád, onnan fel a várfelé aztán esztergom és dobogokő. Onnan solymáron át haza... egyébként a velencei tó jácchat, nincs oyan messze abszolut! multkor 30 perc alatt lent voltam és elég lightosan mentem
jó az már más, mert eddig akárhány szimering boltban kérdeztem még rendelni se tudtak 2 ajkú teloszimeringet.
akkor bocs.
Sziasztok!
Merre voltatok? Majd 1szer én is elmek ha tudok... Jó lenne ha erre Fejér fele jönnétek (pl Velencei tó) És akkor nekem sem kellene sokat mennem, azt utána tudnánk gurulni 1et!
Na köszi mindenkinek, jó voltm a mai gurulás, majd jöhet a többi kép is!!!!
És gondolkozzatok hétfőn hova mennyünk!!!!
ezt egy régi 10 éves szar géppel csináltam csak ezt nem sajnáltam:)
hát nem tom sztem jó sokkal 90-100 talán. nyomják mint az állatok, főleg f4ther, ő már járt is erre... többieknek első volt... néha elszabdtunk elég rendesen 1-2 kanyart, de semmi forgalom nem volt szembe szinte végig...
húúú nagyon jók a képek Mekkora sebességel mentetek átlagban???
egy két kép:
jamal nagykirály volt ma a túra! jövő héten várunjk ám téged is!
bocsi de nincs igazad....
nem volt raktáron..de rendeltettem teleszkópba való 2 ajkú szimeringet...és hozattak...

a régi mocimba forgásirányút raktam....és az ahogy beleraktam már engedte is az olajat..de ez teljesen jó
Nektek mennyit forog 100-on 6.-ba az rs?? Én ahogy tudtam figyelni meret azé az utat is kell nézni ha jön szembe a kamion...... Szal ahogy odanéztem 6000 és 6500 között volt..
és szét is fog menni valszeg fél év alatt.
metr a szimering boltba amit árulnak szimering az forgás irányú szimering, a teloba meg tengely irányú kell.
én is csináltam már igy mikor nem volt pénzem, de kb fél év és szarrá megy.
már bocs de nagyot röhögtem ezen a 20 ezren amikor elolvastam...nincs gáz állapotba egyébként...vagyis motorozhatsz vele,de lehet ki kéne cserélni annyira nem értek hozzá meg nem is én vettem észre h folyik az olaj hanem szóltak...de csak a jobb oldalrol....csak azért kérdeztem hogy ez a müvelet otthon is megoldható e mert ha igen akkor megcsinálom...de gondolom nem annyira bonyolult... :)
na akkor lehet h 2000 voltn em 20


márkásabb telószimering 2300ft/pár....szimeringesboltba megveszed köbö 700ft-ér..énis ott vettem..kicseréltemkörülbelül 1 óra alatt azt ennyi....
kerekitettek
20-ból hozták ki a szimeringcserét???????
Az szép!! (csak nem tom hogy jön ki az, mert a szimering 500ft/db (2 kell), és némi olaj kell még bele, na meg 2 óra munkadíj max.....)
Nem cseréltem még ki! Meg most figyeltem és nem is látszik rajta semmi gond... asszem...
De megkérdeztem valakit és azt mondta, hogy az apriliánál is kihozzák egy huszasból a dolgot, szóval annyira még nem vészes... miért a tied már gáz állapotban van vagy mi?
a teleszkopszimeringeidet kicseréltred már bencee?
Nem folytott, csak a kipufogóban van még némi szűkítés azt kell kivenni.....
Holnap akkor 4kor tali. majd még este megbeszéljük hol, csak megnézem a választási műsort.
huh mit találhatok ki most kicsit le maradtam? :) nagyra...kiváncsi vok :P
Azt fanok veszik vagy hulyek akinek mind1 mind1 alap.Azt hiszem kitalalhatod.Nekem is az lesz de ezek top secret dolgok egyenlore de nagyra keszulok :)
LoL hozzáértő?te eléggé hozzáértő vagy sztem
nekem nagyon bejön meg ugy emlékeztem h te is olyat akarsz és mér elég régóta keresel V2 70 Le nagyon kemény lehet szvsz 125 is kurvára megy akkor az?