Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy komar Ja nem rossz vegye meg valami hozzaerto.Nincs rajta muszaki,palyan ment,de jo karban van,azt rebezsgetik
van most mocid 1ébként?az az ezüst RS 250 ami fent van a motor.hu-n arrol vmi vélemény?
Ha arra gondolok hogy te a 125 vilagas Roli vagy akkor most takarodjal innen.Minek elado?ugyse veszed meg.Ha nem te vagy bocs.
Van valakinek eladó Rs-e?
egy poni romettet
folyott vagy folytatlan?mikor vetted?de nagyon szép állapotba van
minél hamarabb...?milyen motort akarsz?
3000 fölött egy picikével
hány km van a tiedbe?
csak az a baj, azzal, h garanciás!!! És nem nyulhatok hozzá! (beviszem és basszák meg, azaz csinálják meg!!!!!!!!!!, me ha nem kicsapom a balhét)
Pedig ha normalisan akarod uzemelni es baj se legyen vele... kikell szedni.
eddig az enyám is így volt, csak addig füstölt látszólagosan, amág kb 35-40 fokot elérte, és utána semmi
de most üzeminél is köpi 1000-rel!
enyém is
azt használok már írtam asszem (csak pontosan nem tom a számát, me nem találom a dobozát)
az enyém csak addig füstöl amig nincs bemelegedve...
Ha van kut akkro ut vegyed!!AZ a tapasztalatom hogy agip termekek 90%ban ami van forgalomba az a kutakon van!AZert majd megirhatnad vegulis milyen olaj amit hasznalsz de remelhetoelg akkor speed
benzinkúton....ott ugyanannyinak kell lennie én is mindig ot veszem...
Tegnap MR2Ütem oldaláról kinyomtattam minden a technikai résznél... este pedig befeküdtem az ágyba, elolvastam, és a nem tiszta részeket még hosszú percekig értelmeztem
hát nem tudom, akkor nem tuti h 3500, csak mert mindig ha veszek akkor tankolok is mellette, és sosem nézem meg pontosabban h mennyi:(, de ahol vettem lehet drágábban adták, uh akkor körbenézek máshol is sztem. Tudsz jó helyet ahol van még ilyen?
Talan nezzd meg az olaj dobozat,az a biztos... ha meg ennyiert adtak neked,soha tobbet ne evgyel toluk mert egyseges az agip kutakon az olajok ara is es ez speed eseteben 2790Ft nem 3500.
de ezt lehet a tartályba is önteni(már ezzel mek a kezdetek óta, és eddig semmi gond nem volt)
Most az egyszer az uzletpolitika (nem azert mert elfogult vagyok az apriliakal szemben bar nem sokan hinnek el ezt nekem de tenyleg :D) kivetelesen tenyleg egybeesett a jo valasztassal.99tol agipal reklamozza a 2t motorjait az aprilia azelott Ipvel.Nyugodtan lehet rakni bele az agip termekeket,mert mind egyto legyig minoseg,kiveve SM 890Ft asvanyi 2t
Latom tanulsz es hirdeted az iget.Ennek nagyon orulok am
ennyi.
racinget nem? azzal csak annyi a baj, hogy nem lehet az olajtartályba önteni, egyébként zsír. ha különolajozású akkor az agip speed 2T-t vedd bele...