Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

versenyolajat (agip, asszem 3500 körül van 1 liter) Nekem a szalonban azt mondták h ezt használjam
ha füstöl az azt jelenti h van olajod. ha nincs olajod akkor már rég megragadt volna a dugó!
na de milyen olajat használsz? neh castrol RR-r mondj!
Én is erre gyanakszom, csak nem tom h az olajozó mondhatta-e fel a szolgálatot.... Szét meg nem akarom szedni, mert még garis, és nehogy belémkössenek:(
nana

egyébként miyen olajat használsz?
majd jönnek itt a 2T szakértők és megmondják biztos mi a gond... bár sztem semmi.
jojo, de az a baj, ha megyek is nagyon füstöl (és persze h a kipufogóból jön a füst)
Már kezd a tököm telelenni az apriliakkal!!!!!!!! (télleg szervízigényes, amit nem akartam elhinni eddig sose)
nem mintha olyan kúrvasok különbség lenne Rotax 122 és 123 között.. úgy is lehetne mondani h gyakorlatilag minimális.
Mármint ugye úgy érted, hogy a kipuff ugye?
Nézd meg amikor már mész... akkor is füstöl mi az állat? Mert amikor beindítom nekem is szokott, és ki belőle a sok szemét... örülj neki, jó az olajozásod. ha nem füstölne akkor lenne gáz
Sok olajat kap attól függ milyen színű a füst?
Szerintetek ha nagyon füstöl az rs akkor mi a baja??? Meghalt a motorja????
mért is?
örülj neki, hogy nem 123-as,, ezt a szót mikor meghallom, hogy rotax123 egyből elkezd fujtogatni valami :D
nem ugy mondom átvitt értelembe!RS 50 után olyan volt mintha trabantbol Ferrariba ültem volna...szal nagy élmény vezetni csak b@ssza a "lelkiismeretem h nem 123as a blokk :D sry ilyen vok...
hátradőlj?nem egyszerüen elkezdtem huzni hirtelen a gázt és amikor átért 8000 rpm fölé akkor kicsit kezdte emelni az elejét...de sztem se tudta volna kiemelni
összehugyoztad magad? annyi erő nincs benne h hátradőlj!
hát nagyon remélem nem ezt a blokkot hajtotta ki miután megvette
valamikor megnézem majd a végét...egyenlőre csak 150-et mentem vele de ott még semmi nem volt.
mennyi volt az elözö tulajodnak ez a 122re csere nem tod?és ezzel a blokkal mente azt a 185öt? :)
nekem sikerült de ehez nem kellett fölálnom...akkor volt amikor elöször próbáltam ki majdnem összehugyoztam magam
jamal: nem tom ... asszem visegrád. de csak lightosan.

valaki vitte már az RS-t kerékre? stoppie?
ha egyesben pöfékelsz, és nem ülsz hanem állsz, oyankor rá kell rántani a gázra és 7000nél kicsit megkapni és akkor elemelkedik...nekem még nem sikerült mert nem akarom a törött gerincemmel próbálni, de másnak ment
azért ennyire ne érdekeljen
hát mittomén gondolom....
én néztem mindenhol de nem nagyon láttam
nem akarom elhinni h az enyébe is 122es van...
ottvan a membrán alján,, azaz ott a hengeren alul :)
mert full kiváncsi vok!!