Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...fogalmazzunk ugy h nem rossz,nem rossz ,szoktatok együtt bulizni?...még 1 kérdés ami nem ide tartozik,van vki most földrajz szakon vmien fősulin?
elég szar csaj nem??
Stoppie: A horror fogyasztása az Abarthnak akkor van ha stiften mész. Én próbáltam egy Fiat szalonos jóbarátnak köszönhetően egy Abarth-ot fél napig a szemét kinyomtam kurvajó az autó de 15 alatt nem evett a számítógép szerint.
így a neve alapján nem ugrott be..de mire is valo a myvip ...képről már igen,látásból ismerős,oda járt gimibe ahova most én
Na látom Karcagi vagy... van egy csoporttársam fősulin ő is szintén karcagi. Kisari Éda monnd valamit a neve????
130-140 felett már kurvára mindegy h min/miben ülsz haver fél lábbal a sírban vagy Akkor te biztos 80-nal közlekedsz azzal a 18 éves Frecciával nem??? Ennyi erővel ne menj avval a fehér Daewoo Numera vagy kalos vagy istentudja mivel se 120-nál többet mert elkapsz valamit az úgy rád fog csavarodni h beszarsz.

Tyt-nek adok igazat nem véletlenül írtam ezt
nesze,itt az "új" aprilia,csak a festés változott semmi újítás...de a feket még mindig szebb,igaz Tyt?
hát
az h 130felett életveszély, az túlzás.
A futurám 92es volt, és 160nál sem volt semmi cink vele.. jó volt az egyenesfutása, és a stabilitása is. Két személlyel 160nál ugyanaz volt a helyzet (csak 1szer sikerült összehozni ennyit utassal)

Az RSről meg nem is beszélek, dehát az új...
ne legyé má kretén..én csak igazat adok Dadisnak...
ha meg nem érezted az ironiát abba na hozzászolásomban,amikor a freccia emelte az elejét,akkor igen sík lehetsz.. foggalmam nicns h mikor emeli az elejét..leszarom..csak utalni próbáltam,h soxor mie nszánalams témákról írtok ..na meg főleg a kis szájhős 10enéve pöcsökre próbáltam utalni..k ia fazst érdekel h menyn ia vége..egy utcai 125ös 130-140 felett úgyis már életveszély..főleg amien állapotban a magyar motorok többsége van..
ennyi? van képed róla?
Az öcsém ilyet szeretne és kelene egy kis infó..
milyen új RS?
kapott egy új fényezést azt csá.
Cső! mit tudtok az új Rs érkezéséről? Miben változik,és milyen lesz? vannak róla már képek?
szerintem írjátok ki erre az "aprilia webpage"-ra, hogy nemhivatalos weboldal (ez a minimum), vagy valamit, mert ha valami hivatalos aprilia közeg rátalál és szopatós kedvében lesz ,úgy megszivat titeket hogy a gatyátokat kiperkáljátok.

Másrészt a tanker, meg a lali, a romet meg a simson mi a hátamat keres az oldalon? aprilia webpage nem? akkora lol, amikor ott az rs50 mellette meg romet meg simson.. vicces... vagy inkább siralmas?

Semmi bajom se a simsonnal se a romettal (énis ezekkel kezdtem), de mi a faszt keresnek az oldalon?
ennyi :)

off,
Bencce, megvolt a mikró vizsgám átmentem 2essel sosem hittem hogy lehetséges hogy magam mögé tudjam (ráadásul elsőnek) a mikrót :)
Betolok nektek képeket mert még megköveztek h elrontom a fórumot
egyébként én nem szopatásból mondom meg iyenek de tényleg nem tudom miért kell egy iyenhez racinget odabiggyszteni. csak ennyi. miért nem fánklub? a másik meg h kiváncsi vagyok mit szól hozzá majd az aprilia ha meglátja:)
biztos nemment a mondeosnak 2 henger Jólvan nem szívom a véred elhiszem de a Mondeos akkor egy balfasz azért egy 170le-s géppel már nem verne meg 1.6-s auto

Dávid: Nem akarok rá egyenlőre sportfutóművet mert ígyis alapból alacsony az autó szar vele parkolni mert a járdaszegélyre félig ráálni azt elfelejtheted vele levered a lököst egyből. Nagyobb betonból készült fekvőrendőröknél is hozzáér a koptató a lökhárítón az aszfalthoz. még 2 cm-t sem tudok ültetni rajta
Egyébként szériában akasztotta a 220-as órát amihez hozzájárul az alacsony hasmagasság és az alcsony építésmód.

Érdekes az az Aprilia oldal!!! A tanker gyerek pláne
mikey ne tapsikoljál, mi sem tapsikoltunk amikor azzal fárasztottad a népet h a freccia 7esben is emeli az elejét....
meg azt sem értem a tanker nevű úrigyerek h kerül egy aprilia RACING oldalra. :)
alján német zászlóval
Nincs képem a motorról
Ez tart vissza
nah nem fikázni, belépni
ugyeugye
kapsz 1 ingyenes internetes kézfogást és 2 dícsérő szót hogy beléptél

"a tagság bizonyos előnyökkel is jár...."

kíváncsivá tettél
apriliához méltó oldal