Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megyek motorozni
Szerintem egy ezrest megér Bencének
Fú,hát meg kéne néznem mennyi is volt. Azt tudom a kettőért /index,váltókar/ fizettem 13-at!
mennyiért adod a zsir uj balindexet?
Szép napot mindenkinek!
Ha valakit érdekel van egy zsír új bal indekszem,és ugyancsak új váltókarom is Aprilia rs 125-höz! ha valakit érdekel írjon!
csak vicceltem


italycorse fel tudod adni ezen a héten az idexeket? a két első kéne.. küldj már egy mailt az adatlapomon lévő címre és megdumáljuk...
Dedede engem
senkit nem is érdekel miért
No akkor egy cipőben evezünk.. csak nekem az állórész a generátoránál... De vizsgaidőszak végéig nem szabad, hogy ez legyena fő téma :D Aztán tuti 2 napon beül kerítek egyet :) Pláne, hogy Pápára akarok menni... Hogy miért, az titok :P
SZinte ingyen vannak az alkatrészek
3/4es dugyattúutnál berobbana benzin

ez azért kicsit túlzás:)
Én is ezt hittem mig nem repült szét emiatt a mito...Lehet hogy a motorod egy tohonya talicska,de amelyiknek a kompresszióviszonya normális értéken van és spiccesen van előgyújtása,annak kell a 98,de lehet kidérletezni,nem drága a hajtókar,dugó henger...
Hát én mindig 98ast raktam bele,1szter volt 95ös,azzal mintha más lett volna,mondjuk ugy nem kinoztam..de sztem se véletlen van ráirva!

Sajnáltam szegényt,dehát jön az xt600 sm
Szerintem vágjuk, hogy mi a szitu.
Aki vágja az amgyarázza már el rendesen légyszi:)
98ast rakjál bele nem véletlen van ráirva.. Eza süritési arány mert ugye a 95 ös benzin hamarabb berobban és a dugattyú nemér fel teljesen szoval 3/4es dugyattúutnál berobbana benzin ami nemtesz jot mert hamarabb elfog kopni a dugatyúd. Bocsi elég szarul magyaráztam el most tanultam müszakin pedig :P
10 ft különbség szokott lenni általába
Alig pár ft van a 95 és a 98 között, tankolj csak nyugodtan 98-ast.
ez hülyeség h minimum 98-ast nyigodtam verjed belefele a 95-öst nem elsz annak semmi baja
az rsed a fórumról való vgvg-é volt nyugodtan tankolhatsz 95öst bele én is azt szoktam és nekem sehol sincs irva h min 98as
Hellotok!
5napja vettem meg az RS em Csodálatos 1 gép. viszont az van ráirva a tankra meg a servízkönyvbe is hogy minimum 98ast kell tankoljak. Nah most szeretném a véleményteket kérni hogy 95öst vagy 98as tankoljak (mert árban nem mind1). Tönkremegy tőle a moci ha 95töst nyomatok bele?
Valszeg a trafóm fosta el magát kimérettem és 80% hogy az a szar
Valakinek van eladó???
GYújtáselektronika vagy jeladó... valamelyik ezek közül lesz a szar
Van egy Eladó belső rotoros Selettra verseny gyújtásom kompletten ha esetleg érdekelne valakit szóljon.Ár:50000FT.
lehet hogy a gyújtásnak a jeladója ment szét.....akkor szokott olyat csinálni h alacsony fordulaton normális, aztán meg amikor pörgeted akkor szarakszik, elmegy a szikra! De ha jól tudom akkor egész alaplapot kell cserélni! Majd jönnek a nyagyok és megmondják.....