Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát végül is ebben igazad van én is a pénzem 125ösbe fektettem meg kisegítenek.
De a legjobb hogy a szülinapi meg a névnapi ajándékom ---- anyámék azt mondták az alkatrészt megveszik de a festést én állom

Tyt majd gyere fel msn-re
pénzelik őt is mint itt sokan másokat
persze gondolom ő is keres hozzá... mint itt sokan mások

apropó, ma megint akkorát moccoztam mint az álllat!!!!!!!!!!

RS FOREVER!!!!!!!!!
Joe-z te honnan szerzel mindig annyi pénzt ?
Ott volt a gilera, most a suzuki, akkor nyáron akarsz venni egy kawát és még pályázni is akarsz ami kb durván egy 400-ba lesz megint
gondolom ennyiket meg nem keresel

amúgy fóliáról tudsz már vmit ?
Hajrá!
Bazdmeg ez ingyen van
hülye vagy gyorsan szerzek valami retket 300-ért azt go
25 ezer?? pfffff az semmi... sokkal többre gondoltam.


A bérelt gépért sem rossz a 100 ropi az egy versenyhétvége. áhhhhhhhhh látjuk egymást az év folyamán
attól függ hogy saját vagy bérelt géppel nyomulsz...
ha saját akkor év elején egy liszensz ami 20rongy aztán versenyenként 25 a nevezés de idén lehet 15lesz de még megerősitett választ erről nemkaptam... aztán meg a saját költség üzemanyag, gumi, (motorkopás), esetleg bukta...stb
béreltnél asszem 100/verseny+nevezés valahogy így...
Versenyenként mibe fáj ez az Aprilia kupa????
Hát most az van kalkulálva h olcsón kínálnak nekem 1 98-as RS-t Olaszból, akkor eladom a mostanit, meg faterét és akkor majd lessz valahogy. de akkor az olasz RS-t pályagépnek csinálnánk, mert többe kerül a forgalomba helyezése, mint amennyiért veszem(remélem)
kavarjál is mert voltunk díjkiosztón múlthéten aztán bevagyok már indulva
aszonták elég jó kis mezőny lesz!! nekünk akik még első szezon lesz megtaláljuk a magunk kis szintjét aztán fejlődünk hozzájuk
majd nemsokára megkapják a 2006os Rs eket aztán alakítják pályamotornak mert már azzal fognak oktatni...kérdés kik lesznek új Rs sel, de max 1-2 lesz sztem
Tudom pénztárcafüggő az is hogy milyen bukót veszel meg az is hogy milyen koporsóba tesznek vágoménezeket... csak az olcsóbb nekem mindig drágább lett(remélem értitek )
Jah Zsolti, lehet h mostmár addig kavarok, míg Aprilia Kupa lessz a vége...
pénztárcafüggő
Sztem nem mindig magadból kéne kiindulni abból hogy te mennyire tartod karban a gépedet...
eddig minden motorom majdnem megszólalt olyan müszaki állapotban volt...Mitoval 160nál nemfostam Rs en se fosok... mert tudom mi van alattam tudom hogy raktuk össze.
aki fiatal és megteheti hogy motor van a segge alatt és nem postás vagy pizzafuti akkor az sztem megbecsüli és mindent megad neki amit kér gondolok itt megfelelő minőségű olajra stbstb...
irjatok ha nemígyvan!
a bal szélső ismerős is volt,hát igen akadnak jo csajok azé karcagon lehet az lesz h pestre mek ,bár még fingom nincs hova adom be a jelentkezéseket...de eddig debrecen meg nyír1 szerepelt a listán de lehet pestet is beleveszem
JAh nem rosszak mindhárom csaj Karcagi amúgy

Gyere Bp-re tanulni itt pörög az élet!!!!! Bulizhatsz Hétfőtől-Vasárnapig az ország legjobb klubjaiban
Ha te mondod hát legyen én mondtam h befejeztem vele...
nem volt kár h átjöttél, szívesen látunk.. (én biztosan!)

Joe, Te meg ne osszad Mikeyt mert jó gyerek!
amúgy "ütős" kis hármas társaságba "tévedtél"
mé nem mennek? ...nekem minden 7végén ez a fos karcagi disco jut:S,csak nyáron tudunk mozdulni vmerre...de majd jövőre fősuli márha felvesznek vhova
Persze h szoktunk
Ez pl közgáz pince. Mindig fűzöm Kornélt meg Bencét de basznak jönni
És le is zártam a vitát
Te meg egy segghülye paraszt vagy
100 szónak is 1 vége...Joe az überkirály faszacsávó..aki mindenkinek megmodja a frankót..
amúyg meg kár volt tájönnöm ennyi önelégült divatmajom buzi köz..tisztele ta kivételnek..csak kár h a 125.világa már haldoklófélben van
nem értitek a lyéneget..a afsznak kell kiforditani a szavaimat..ne mazt monodm..én sem 90nel megyke 1ik géppel sem..csak már kicist szánalamsnak találtam h azon megy soksz ao vita, h a mito v az rs 160-v 170et megy -e..ennyi
de ti vagyto ak faszagyerekek sztem nektek még 2kilot is megy ..(ez nem Tyt-nek szólt)