Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom h nem ebbe topikba illő de gondolom van itt sok tapasztalt tunning mester tudtok valami az airsal hengerekröl milyen minőség és milyen árkategoriás?Köszi
Csombek-tól ha jól emléxem 40 volt...
Jamal és te hol vettél elektronikát?Mennyi volt?
Ez a gyujtáselektronika képes rá hogy egyik pillanatrol a másikra elszáll??Csak azért gondolom hogy trafó mert az szokott olyat csinálni hogy eccer van szikra eccer nincs és ha van akkor teljesen normálisan ketyeg...
hallod nem biztos hogy trafó mert mondom nekem is ugyanez volt és nekem gyújtáselektronika szállt el.. de a legjobb ha próbálsz szerezni valami spanodtól és kipróbálod szépen sorba...
Segitsetek pls mert agyvérzést kapok töle
Az a gáz hogy kéne valakitöl kölcsönbe egy trafó hogy kiprobáljam tuti az e a baja mert ha nem és veszek egyet akkor azt szépen bebukom... Vagy hogy tudnám leellenörizni hogy jo-e?Tanácstalan vagyok
Mitogeri pls HELP
Valószinü a trafóm szállt el mert a jelenség ugy van hogy hol van szikra hol nincs ez trafó lehet ugye???
Többen mondták hogy ez aprilia betegség h a trafó megdöglik
a Ducati feliratú a power elektronika, a Nippondenso a gyújtás.

a gyújtáselektronika 25ezer, pl a Natixnál.
nem tud vki 96os RS 125höz hátsó telót és azt a gombot amivel a köridőmérőt inditod el?? (bal kormánycsutkán)
igen.. először nekem is azt mondta az ürge a boltba hogy 24990 a "fekete doboz" a farokidomban.. mondom neki hogy 2 van és nem mind1 ám a dolog.. aztán kiderült hogy a másikat nézte az pedig NEM a gyújtáselektronika hanem elkezdte magyarázni hogy valami kipufogóhoz van köze.. de azt nem tom mi..pl az enyémen ducati felirat van
dadis kösz
Nekem is tele a tank, meg az olaj... Mennyire örültem a + kb 13 kg -nak tolás közbe :P De ugye gondos motoros tele teszi el, pláne, hogy fémtankos...
Na erre akkormár végképp nem mondanék semmit
Legalább van mivel felgyújtani :)
Tyt nekem meg tele van a tank meg az olaj tartály is
motorozzon a kotera, olaj meg benzin nélkül
Neki kéne állni motorozni,és akkor lenne rá esély...
persze belelehet rakni de akkor számolj arra hogy egy 3ezer Ft os tételből csináltál egy minimum 50rongyosat SzAL NE HÜLYÉSKEDJETEK A GYERTYÁKKAL!!!
remélem 1szer az én gumim is fog így kinézni :)
új gyújtáselektronika, 25E Ft.

Milyen 80E?
Sziasztok

Bele lehet rakni a mociba az autó gyertyáját? Valami champion 9 Y. Tönkrement a másik és már nincsenek nyitva a boltok.
Deh macerás. Szólj, ha kell küldetek németóból olcsón, vagy Geri is el tudja intézni biztos.
Ilyen nekem is volt , ha mákod van akkor a lendkeréknél a jeladó a bűnös de ha nem akkor rábasztál és a nippondenso feliratú kis doboz a farokidomban. ezzel az a gáz hogy javítani nem nagyon tudják mert az enyémet nem sikerült megcsinálniuk (ott a stadionoknál amit joe-z mondott) a másik hogy az új az 80 környékén figyelget.. szóval használtan tudsz szerezni de macerás a dolog...